Hogy lehet túltenni magad rajta, hogy valószínűleg abortuszod lesz? Lehetséges ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van már egy másfél éves gyerekünk talán ez teszi még nehezebbé. Ez a 2.hónapja, hogy nem jön meg. Múlt hónapban az idegességre fogtam de most sem jött meg. Mielőtt elítélnétek, védekeztünk óvszerrel egyetlen egy alkalom volt amikor bennem maradt de nőgyógyászom azt mondta erre felesleges lenne az eseményutáni. Mégis megvan minden tünetem ami az elsővel volt. Szombat óta egy falat nem ment le a torkomon ami igen az a joghurt de semmi más. Kéz zsibbadás is megvan, sűrűn járok pisilni. Tesztet csináltam negatív, ugyanúgy mint az elsővel. Megyek majd orvoshoz hogy biztosra mondja amint sikerül elérnem.

A baj az, hogy nem tudok vállalni mégegyet. A házasságom romokban, anyagilag nem tudnék mégegyet eltartani. A nagyobb gond viszont, hogy kb kéz nagyságú köldöksérvem van, a műtét el lett halasztva a járvány miatt. Magában is nehéz nem még terhességgel és nem is hiszem hogy vállalhatnám. :(


2020. márc. 24. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Annyira nem lehet rossz az a házasság ha szexelsz vele...
2020. márc. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igaz is. 6 hetente 1x akkor is szerencsétlenül járok...
2020. márc. 24. 17:27
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
A helyedben inkább azon aggódnék, hogy 8 hetes terhesen kezdesz el még csak azon gondolkodni, hogy elmenj orvoshoz, bár ennyi idő után már a legrosszabb tesztnek is ki kellene mutatnia. Nem félsz, hogy kifutsz az időből?
2020. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De igen félek. De mint írtam, múlt hónapban arra gondoltam hogy az idegesség miatt nem jött meg, mivel műtét előtt álltam és nagyon ideges voltam. Most viszont eddig nem is gondoltam rá konkrétan mivel görcsöltem és teljesen biztos voltam benne hogy megjön. Tegnap viszont egy nagyon nagyon pici rózsaszínes folyás volt de annyi, azóta semmi.
2020. márc. 24. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy, utána meg főleg.
2020. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Reni 28 ***** válasza:
100%
Biztos hogy terhes vagy? Nekem is 2 hónapja nem jött meg, tesztek negatívak, ezért nem gondoltam hogy az lennék, bár én szeretnék babát. Tüneteim is vannak, de a mai teszt is negatív, így szerintem nem vagyok az, csak remélni tudom hogy nincs nagy gond...
2020. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha annyira rossz valakivel hogy nem kell a gyereke akkor bizony 6 hetente se feküdnék össze vele. De Te tudod. Én nem tudnám elvetetni
2020. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
#1 nem mondta, hogy a férjével szexelt. 😉
2020. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért ez a lényeg benne de azért feküdtem le akkor vele mert még nem volt semmi nagy gond. 2 hete derült ki hogy megcsalt folyamatosan. Remélem boldogok vagytok mostmar.

Aki normális választ adott annak köszönöm. Nem, nem biztos még és remélem nem is. És nem, nem az a bajom hogy az ő gyereke. Válás szélén állunk és egyedül nem tudnám eltartani a kettőt.

2020. márc. 24. 18:35
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Majd lesz új hapsid. Attól még nem kell kinyíratnod a gyereket.
2020. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!