Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Március 5-en egy abortuszom...

Granicz12 kérdése:

Március 5-en egy abortuszom Most április 11en voltam a parommal először azóta de gumival az viszont kiszakadt igez h vigyázott is mert követte lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nincs még gyerekem és az első abortuszom voltDe valahogy rám jött hogy csinálják ma 17-én egy tesztet és látszik halványan a második csík is Voltam orvosnál de ő nem látott semmit csak hogy éppen pete eresem van Kedden kell mennem újra Mennyi az esélye hogy terhes vagyok? Valamint abortuszt csinálnak újat ilyen rövid idő után?
2020. ápr. 17. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Jézusom, nagyon gáz vagy, vagy ez kamu.

Abortusz után nem kell egyébként 6 hetet várni mielőtt nemi életet élsz?

És ha kiszakad a gumi, miért nem veszel be eseményutáni tablettát?

Nem vagyok abortuszellenes, de nagyon felelőtlen vagy, nem kellene szexuális életet élj, ha ennyire nem tudsz vigyázni.

2020. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Március 5.óta nincs koton ?
2020. ápr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Igen nagy az esélye, hogy ismét terhes vagy. Ilyen esetekben érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy fogamzásgátló gyógyszert szedj, vagy spirált tetess fel, fogamzásgátló depo injekció bármi.. És igen, eseményutáni tabletta. Annyira rettenetes számomra, ha valaki/valakik ennyire felelőtlenek :(

Mások meg kűzdenek, hogy legalább egy baba összejöjjön..

2020. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem kamu. Ha pedig igaz egy agyhalott vagy!
2020. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ha pozi lett akkor még nem ürült ki a hcg. Másra nem tudok gondolni mert 6 nappal szex után még nem lehet pozitív a teszt.

És szerintem szedj fogamzásgátlót!

2020. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Te is ide jársz kamuzni? Győrfi Pál is megmondta, "ne menj el!"

Üzenem a párodnak! 😁😆😅

2020. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
nem kell hogy kamu legyen, anyukam szuleszno, meselte, hogy volt paciensuk, aki majusban szult, úgy, hogy az áprilisra (nem)várt gyerekét elotte elvetette, csak atan újra teherbe esett.
2020. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen pete érésed van akkor értelem szerűen nem vagy terhes. Ugy tudom,hogy az érzékenyebb tesztek néha reagálnak a Lh-ra,lehetett atól halvány pozitív.
2020. ápr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Nincs az a teszt ami 6 napos terhesseget kimutat, masok a 14naposra is csak halvany pozitivat tesztelnek.

Szerintem kamu.

2020. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű hogy az vagy, valószínűleg még nem ürült ki a hcg, ugyanis 5 nap után nem mutatná még ki a legérzékenyebb teszt sem, de basszus legyetek már óvatosabbak, vagy neked vicces abortuszra járni?


Amúgy #1 az a 6 hét nem hat, a kórházi papirokon amiken aláírsz 2 szerepel, de változó hogy mit mondanak nőgyógyászok általában attól függ hogy a 2 hetes kontrolon minden rendben van e

2020. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!