Van lehetőség abortuszra azután, hogy kiderült a gyerek neme?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 11:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%

7, hiába van meg a 11. hétre az eredmény, ha akkor indítaná el a folyamatot, kicsúszna az időből (elbeszélgetések, stb.)


Kérdező, ha genetikai betegség miatt kérdezed, annak okán később is végeznek abortuszt. Csak a baba neme miatt nem.

2020. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsére nincs. Ez olyan mintha te nem olyan anyja lennél a gyereknek amilyet ő szeretne és akkor nyugodtan megölhetne minden szankció nélkül:-D Aki ilyenen gondolkodik az állatot se vegyen magához nemhogy gyereket szüljön.
2020. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
10%
Sajnos nincs, van olyan ország ahol szerencsére van, de ott lehet hagyni a korházba, én se akarnék egy lányt, hogy a fiúk dugják. Inkább egy fiút aki tovább viszi a vért és a nevet.
2020. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
71%

Ismerősöm azt állította, hogy van ilyen, neki két fia van de mindig lányt akart, amikor harmadjára terhes lett akkor ki jelentette hogy ha nem lány, akkor nem tartja meg. Nem tudom hogy tudta volna elintezni, talán külföldön mert a pénz nem volt nekik akadály. Kislányuk lett végül.

Vannak ilyen rossz emberek sajnos :(

2020. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
#12 férfi vagyok nem nő, ha nem lehetséges, akkor maximum nem veszem a nevemre a gyereket
2020. máj. 13. 15:49
 16/31 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező : mi vezethet ehhez a megoldáshoz?!
2020. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ha az anya mégis azt akarja, majd bírósággal elintézi. Ez nem úgy megy, ha nem a kívánt nemű, akkor úgy teszel, mintha nem is lenne a tiéd. Apasági per, a bíróság kötelez a tesztre, amit te fizetsz, ha a teszt szerint a tiéd. És bár kapcsolatot, nem kell majd tartanod vele, de fizetned kell.
2020. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
97%

" én se akarnék egy lányt, hogy a fiúk dugják."


Bezzeg ha a fiad dugja a nőket az micsoda nagy büszkeség mi?

Te inkább ne is szaporodj ennyi ésszel.

2020. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
91%

Hàt így még gázabb a kérdés.

Olyan nincs, hogy nem veszed a nevedre, mer' nem fiú. Ha megcsináltad, gondoskodni is kötelességed.

2020. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
88%
Szerencsére a bíróság kötelez. Nem te döntesz! Sőt, még a DNS tesztet is kifizettetik veled.
2020. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!