Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Akinek volt abortusza, mert...

Akinek volt abortusza, mert nem voltak anyagilag rendben. Hogy viselte?

Figyelt kérdés

A párom el azt akarja, hogy elvetessem a gyerekünket, mert anyagilag szte nem bírnánk.

Én nagyon szeretném megtartani a picit, én nem látom ilyen szarul a dolgokat, mint ő.

Félek is az abortusztól...

Ti hogy viseltétek?



2020. máj. 14. 07:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Eszedbe ne jusson elvetetni. Utána egy nyugodt napod sem lesz. És éjszakád sem.
2020. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Nezd, ha te meg akarod tartani, akkor nagyon rosszul fogod vedleni, pláne ha szerinted nem olyan a helyzet, hogy anyagilag annyira rossz lenne.

Gondold végig, hogy pontosan milyen is az anyagi helyzetetek. Hol laktok, ez mennyibe kerül? Van biztos munkahelyed, jár csed, gyed? Hantappenzre kényszerülsz, elég lesz a munkabéred 60%-a? Ha a parod lelep, el tudod tartani egyedül a gyereket? Stb.

2020. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%
Szia. Semmikepp se vetesd el! Foleg ilyen ok miatt, nezz korbe, mindenki fel tudja nevelni a gyereket eleg keves penzbol is. Es, hogyha az elejen anyagilag eleg docogos is lesz, nyilvan ti is arra torekedtek, hogy kesobb jobb legyen a helyzet. Es ha kikerekedik egy biztosabb hatter akkor utalni fogod mahad, mert most kevesebb penz hijan megoltel egy embert. Nem szabad! Tesom egyedul neveli a gyereket 39.000 ft-bol. Es annyira boldogok, minden megvan a kicsinek is (sot), mert tudod, amitol most felsz, az kesobb jobb lesz. Tobb lesz. Es hidd el, ha mar megvan a kicsi segiteni fognak a korulottetek levok (szulok, nagyszulok, testverek, barmilyen csaladtag) stb.. Mas ( pl betegseg) miatt sem szabad megolni valakit de anyagi miatt meg plane. En szurkolok nektek, beszeljetek meg es legyetek 3-an! 🥰
2020. máj. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Szia

Én két napja vetettem el a babámat egészségügyi okok miatt😭

Lelkileg nagyon kivagyok, de az én esetemben ez volt a "helyes döntés".

A te eseted más, ezért én azt mondom ne vetesd el.

Első terhességem alatt mi sem álltunk jól anyagilag, de meg sem fordult a fejemben, hogy elvetessem a picit és idővel helyre jöttünk.

Van három gyönyörű szép gyermekem azóta.

Szóval én azt tanácsolom, hogy tartsd meg a babát.

2020. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
"A párom el azt akarja, hogy elvetessem a gyerekünket, mert anyagilag szte nem bírnánk." - Kérdező, te egyedül bírnád anyagilag? Mert az eltérő hozzáálásra, az ebből eredő vitákra valszeg rá fog menni a kapcsolatotok.
2020. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
Jelentkezzetek be abortusztanácsadásra, ott ugyanis teljes körűen, a jelenleg hatályos juttatásokat stb. el tudják mondani, és azt is, mit hogyan tudtok igényelni. Vidd magaddal a párodat is. Kockás füzetre írjátok össze az elmúlt 1 év állandó kiadásait (rezsi, közlekedés, hitel, gyógyszerek, stb.) és ez alapján próbáljátok meg kimatekozni, hogy tényleg annyira lehetetlen vállalkozás-e megtartani?
2020. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha te nem értesz vele egyet akkor nem fogod jól viselni, aki saját maga jut arra hogy nem akarja nem pedig rákényszerül, valamilyen módon az szokta jól viselni. Ez sose lesz könnyű de könnyebb mikor t mondod azt hogy nem akarod. Remélem átbeszélitek még a dolgot és olyan döntésre juttok ami egyikőtöknek sem okoz fájdalmat. Kitartás
2020. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
eletem legjobb dontese volt hogy terhesseg megszakitason voltam..ha a parod nem szeretne a picit valoszinuleg ott hagy a szuletese utan es magadra maradsz anyagilag erzelmileg stb a picivel, vaagy a masik opcio hogy kibirja egy ideig de rem rossz apa lesz es kesobb hagy ott 🤷🏻‍♀️
2020. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
45%

Az én férjem is hasonló, ő mindig úgy látja hogy nem jó a helyzetünk.

Valójában milyen a helyzet nálatok? Hol laktok? Van e rendes munkahelyetek? Hitel van e, hány évesek vagytok?

2020. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Biztos van rá mód, hogy megtartsd. Jó hír: ha TE nem írod alá a kórházban az abortuszpapírt, a férjed a feje tetején is táncolhat.
2020. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!