Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hét hete volt abortuszom, és...

Hét hete volt abortuszom, és még mindig nem jött meg a havim, pedig az abortuszt követő vizsgálat szerint minden rendben ment. Mi lehet ennek az oka, és van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
21 vagyok, és ez volt az első terhességem... Későn is vettem észre, meg határozatlan is voltam, igy 11 hetesen estem át rajta..
2010. nov. 24. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjél vissza a nőgyógyászhoz. Ez azért túl hosszú idő.
2010. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már nagyon aggódom... fogalmam sincs, hogy ezt mi okozhatja :(
2010. nov. 24. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem nem abortuszom volt, hanem vetélésem, de nekem sem jött meg utána 2hónapig.

Elmentem a dokihoz, írt fel valami gyógyszert(a nevét már nem tudom ) és az meg is hozta rendesen, azóta minden rendben.

2010. nov. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
menj vissza a dokihoz.Nekem missedem volt és nekem sem jött meg.azt mondta a doki,hogy azért,mert nem épült vissza annyi nyálkahártya így nem tudott semmi leválni.Szerintem neked is ez lehet.
2010. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma végre megjott :)
2010. nov. 27. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!