Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusznál lehet menni másik...

Abortusznál lehet menni másik védőnőhöz, vagy csak a területileg illetékeshez?

Figyelt kérdés
Van már két gyerekem, így rendszeresen járunk védőnőhöz. Most viszont nem szeretnék hozzá menni, mert nem akarom, hogy tudja, anyagilag milyen nagy a baj. Félek, hogy a meglévő gyerekeim felügyeletét kickáztatnám.
2020. júl. 30. 09:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Passz, ezt nem tudom, de az anyagi helyzetedet nem kell részletesen előadni, megfelel anyni, hogy nem fér bele egy harmadik gyerek eltartása. Pont.
2020. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Az anyagi helyzetetekhez semmi köze, nem fogják el venni a gyerekeidet mert abortuszra mész, honnan szedted ezt a hülyeséget?
2020. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azt hiszem megkérdezik, miért akarom elvetetni.

De a miénk biztos kérdezné, mivel tudja, hogy kb fél éve még akartunk harmadik babát és azt is, hogy alapból ellenzem az abortuszt.

2020. júl. 30. 10:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmondod, hogy sajnos most nem álltok úgy anyagilag hogy felelosseggel bevállaljátok a harmadikat. Ennyi, nem kell tovább magyarázni
2020. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
99%
Én úgy tudom, a Családvédelmi Szolgálathoz kell menni, és az ottani védőnővel kell beszélni, nem a sajáthoz kell menni.
2020. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az 5-ös válaszolóval. Én is úgy tudom, hogy nem a körzeti védőnőhöz kell menni hanem a Családvédelmishez.
2020. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Akármit mondhatsz, azt is, hogy a férjeddel megromlott a viszony, nem kell az anyagiakról beszélni, ha nem akarsz.
2020. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

CSVSZ védőnőhöz kell menni nem a területihez, teljesen más a kettő.


De ha elmondod a területinek mi a baj lehet tudna szerezni ingyen fogamzásgátlót vagy óvszert.

2020. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, az óvszertől kap munkát a férjem? Esetleg tudom belőle fizetni a számlákat vagy a lányom fejlesztését?

Nem véletlenül akartunk hármat és nem véletlenül döntöttünk úgy, hogy most az én munkám szükséges a megélhetéshez.

2020. júl. 30. 15:28
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"CSVSZ védőnőhöz kell menni nem a területihez, teljesen más a kettő."

érdező, ez a helyes válasz, és azok közül is bármelyikhez mehetsz az országban.

A gyerekek felügyeletének meg a világon semmi köze az abortuszhoz.

2020. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!