Volt aki már vetetett el magzatot, mert Down-szindrómás volt? Hogyan lehet ezt lelkileg túlélni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem Down-os a kishúgom és imádjuk mindannyian. Nem tett sem minket, sem a szüleinket tönkre, sőt. Ilyen is van.
2020. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Anyu miattunk vetette el.

Ha megtartotta volna, akkor most lenne egy 25éves öcsém.

Iszonyat nehéz lenne a rokkant édesapánk, és áttétes vastagbél-rákos édesanyánk mellett, kétgyeres anyaként rám maradna.

Így is épp csak nem roppanok össze.

2020. aug. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
11es: Igen ilyen is van, de nem lehet tudni előre,hogy mennyire súlyos. Van aki nagyon aranyos, beszél ,iskolába jár, sőt van aki diplomát is szerzett. De sajnos van aki nem képes ezekre.
2020. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13, igen pont ezért írtam a mi példánkat, hogy nem csak rossz kimenetele lehet a dolognak.
2020. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem a kérdést. Egy embrió/magzat nem gyerek. Tudod vállalni vagy nem. Ennyit kell eldönteni. Sosem értettem, akik problémáznak egy abortuszon. Lesz majd másik terhesség, ha akarják, ha meg nem, nem. Nem kell ezt tulgondolni.
2020. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!