Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit éreztetek abortusz után...

Mit éreztetek abortusz után lelkileg?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Az elején megkönnyebbültem. Később, kb fél év múlva depressziós lettem, de ennek voltak még más okai is. Az az év nagyon kemény volt számomra és kb semmi jó nem történt velem. 2 éve történt ez és nem csinálnám vissza ettől függetlenül.
2019. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Megkönnyebbültem, hogy túlvagyok rajta, lelkileg csak az viselt meg, hogy védekezés ellenére mégis nem kívántan terhes lettem és át kellett esnem egy műtétem, mégha nem is olyan nagyon..
2019. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem volt, de mindenki akit közelről ismerek és volt abortusza, utólag is jó döntésnek tartja, egyik se bànta meg. Az ember okkal hoz meg egy ilyen döntést, nem szabad bűntudatot érezni.
2019. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Megkönnyebbülést, hiányérzetet, lekiismeret-furdalást. Mára a soha el nem múló hiányérzeten felül főként azt érzem, hogy mindent figyelembe véve jól döntöttem. Nem bántam meg. Most is így döntenék, nem csinálnám vissza.
2019. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Megbántam.Ez van.Minden nap eszembe jut.Akkor is mikor először teszteltem,mikor a műtét volt,és aznap is mikor megszületett volna...azok a napok a legnehezebbek.Hogy most már 1 éves lenne,2...most menne óvodába,milyen lenne...ez van.Visszacsinálni már nem lehet.
2019. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
53%
Orultem.
2019. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Megkönnyebbültem. 23 évesen, végzős egyetemistaként, külföldi tanulmányaim alatt estem teherbe egy narkós, 34 éves, munka nélküli, drogdíler férfitól, aki félig kisebbségi származású volt (mielőtt még kérdeznétek, minek álltam össze ilyennel, képzeljétek, NEM LÁTSZOTT rajta!).

Nekem kereken 0 forintom volt, szüleim fizették akkoriban az életemet, hiszen tanultam...


Szóval ezen mit is kellett volna megbánnom... ?

2019. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Halalvagy, kilatastalansag, depresszio, devians gondolatok felerosodese:
2019. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!