Mi az a vércsoport papaír?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és egy féléves kapcsolat alatt lettem terhes pedig védekeztünk... a bártommal már nem vagyok együtt...

Sajnos anyagilag nagyon rosszul állok... édesapám nevelt egyedül fel és nem állok még készen az anyaságra mert még tanulok így az abortusz mellett döntottem.. voltam már orvosnál és valami vércsoport papírt kért de nem tudom az mi..? Azt honnan kell kérni vagy csináltatni? Bocsánat de nem tudom... 😟


2020. szept. 7. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vércsoport vizsgálat. Egy egyszerű vérvétel, amiből megállapítják a vércsoportod. Kell egy beutaló a laborba. Ott leveszik a vért, és az eredményt elviszed a dokinak.
2020. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosodtól kérhetsz beutalót.
2020. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász adja a sima vérvételi papírral együtt, plusz ellenanyag szűrést is néznek. Tudom, mert nemrég voltam.
2020. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Beszélj apukáddal mindenképp. Először biztos mérges lesz, de csak az unokája! Lehet, hogy segítene. Meg kell kérdezni, még az abortusz előtt, mert utána már nem tud segíteni, csak most.
2020. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A barátod gyerektartást köteles fizetni, te pedig megszülheted a picit a tanulmányaid mellett is. Hagyd, hadd éljen! Nem bánod meg!
2020. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!