Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy viszonyulnál egy olyan...

Hogy viszonyulnál egy olyan rokonodhoz, aki majdnem 18 hetesen ment abortuszra?

Figyelt kérdés
És ezt önként tette, mikor Svédországban dolgozott. Ott egészségügyi tényező nélkül is megcsinálják az abortuszt egészen a 18.hétig. Neki pedig egészséges is volt a magzata. Azért vetette el a 17 hetesen mert időközben szakított a pasijával...

2020. szept. 13. 15:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
35%
Elítélném.
2020. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan megvolt rá az oka. Én nem tenném, de nem vagyok a helyében.
2020. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
74%
Magánügye, nem ram tartozik.
2020. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
76%
Az ő dolga. Mivel nem neveltem volna fel helyette a gyerekét, közöm nincs hozzá.
2020. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A kérdező kommentje:
3-4, bizonyos szintig magánügy. De ha nem akarta a babát, elmehetett volna az abortuszra rögtön amint megtudta hogy terhes,3-4-5 hetesen. Akkor még nem annyira fejlett a magzat. De 17 hetesen már kifejlett, érző gyermek. Több helyen is olvastam hogy ilyenkor már szopja az ujjacskáját, működik a mimikája, ki vannak fejlődve a szervei,aktív az anyagcseréje. És bizonyítottan érzi a fájdalmat. Vagyis ez már egy kifejlett kisbaba, már csak növekednie kell. Tehát ez már tényleges gyermekgyilkosság.
2020. szept. 13. 15:41
 6/67 anonim ***** válasza:
68%
Nem agyalnék rajta, nem hergelném magam ilyenekkel, hogy szopja az ujját, meg gyilkosság. Ott, ahol volt, ez legális, és megváltoztak az életkörülményei. Az ő dolga.
2020. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
59%

Nem, nem gyermekgyilkosság, abortusz. Adott orszag torvenye donti el, meddig vegzik el egészségügyi indok nélkül, a nő kérésére. Hollandiában pl ez 21 hét, a gyakorlatban 20nal később nagyon ritka. De kapaszkodj, itt -Hoallndiaban- az újszülött eutanáziája is engedélyezett, nyilván feltételekkel és itt a mégsem akarok gyereket nyilvánvalóan nem feltétel.



Azt írtad, az abortusz oka az volt, hogy egyedül maradt. Nyilván először végig gondolta, hogy tudna megoldani a felnevelését és végül úgy ítélte meg, nem tudja megoldani. Az ő dolga továbbra is

2020. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
11%
Igy ki fogja majd kitermelni a nyugdijamat? Elitelnem
2020. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
30%
Elítélném.
2020. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
65%

"De ha nem akarta a babát, elmehetett volna az abortuszra rögtön amint megtudta hogy terhes,3-4-5 hetesen"

"Azért vetette el a 17 hetesen mert időközben szakított a pasijával"

Ez a két állítás ellentmond egymásnak.

Nyilván nem akart egyedülálló anya lenni, ez valahol érthető. Én nem vetettem volna el, de ez egyedül az ő dolga.

2020. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!