Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kell játszani/viszonyulni...

Hogy kell játszani/viszonyulni egy kisgyerekhez?

Figyelt kérdés
Párom kislánya 5 éves de semmi érzékem nincs a gyerekekhez. Szeretem meg minden de nem tudom hogy játsszak vele, mit mondjak neki stb. Sosem volt ebben tapasztalatom kérlek segítsetek
2019. dec. 28. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Légy önmagad. Ő is egy személyiség. Tekints el attól a valóban apró ténytől, hogy za elméje még picike. Csak nézd őt, mint embert, és légy szabad önmagad
2019. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A másik gyerek honnan lett?
2019. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__nagyszul..



"andikaa120 nevű felhasználó válasza:


Anyósom velünk lakik ugyanez a szitu elcigizi azt a kis nyugdíját. A fia, a párom tartja el és én amit a konyhára veszek főzök rájuk és a két gyerekre. Kiállhatatlan nem csinál semmit cigizik vissza fekszik, de a dolgainkba azért beleszólna mit vegyünk, a kislányra mit adjunk, mit hova pakoljunk stb. Én önerőre gyűjtök most hogy elköltözzünk onnan mert nem lehet vele együtt lakni és 64 éves. Elhagyja magát de ha dirigálni kell egyből nem beteg nem fáj a lába stb."

2019. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csak ritkán láthatom az 5 éves unokahúgomat, most találkoztunk néhány óra hosszára. Nehezen találom meg a hangot a gyerekekkel, ezért picit készültem, megtanultam az aktuális kedvencek, a lego friends lányok nevét, így jobban tudtunk játszani, a lego lányokat vittük kirándulni és meguzsonnáztattuk őket.

Van cumis babája, őt is gondozta, én csak jelen voltam, kérdezgettem. Csináltunk neki egy hajpántot együtt. Közben meséltettem az ovis barátnőiről. Nem vagyok az az ember, akihez rajongva futnak a gyerekek, de magamhoz képest elégedett vagyok, kicsit megismerhettem a kislányt. Mire újra látom, megint sokat fog változni.


Guggolj le hozzá, ülj le mellé a szőnyegre. Ismerd meg, hogy mi a kedvenc játéka. Csináljatok együtt valamit, ez lencseválogatás, sütikeverés is lehet, közben lehet beszélgetni.

2019. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 évesem van, de én sem tudnám,mit kezdjek a máséval :D. Nem értek a gyerekekhez :D. Viccet félretéve, ne csinálj semmi extrát. Hagyd, hogy ő nyisson, Kérdezz. Mit szeret játszani,mi a kedvenc meséje. Hagyd, hog yő tanítson meg valamire, pl lerajzolni valamit.
2019. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Én negkérdezném, hogy mihez lenne kedve, mit játsszunk?
2019. dec. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A másik gyerek már nem óvodás 12 éves ő más
2019. dec. 28. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!