Hány hetes terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Az utolsó menstruációm augusztus 4-én volt. Akkor jött meg.

Szeptember elsején volt egy aktus, ahol elszakadt a gumi, a barátom belém élvezett.

A gyereket nem tarthatom meg.


Azt olvastam az utolsó menes -től számoljuk a terhességet, akkor 7 hetes terhes vagyok?


Az abortusz mennyire fáj?


2020. szept. 14. 11:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mennyire biztos hogy terhes vagy? Tesztet csináltál?
2020. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
3 tesztet csináltam, mind a három pozitív
2020. szept. 14. 12:05
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Igen terhes vagy de akkor jó lenne elmenned orvoshoz mihamarabb ne fuss ki az időből.
2020. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Hát h mennyire fáj... Engem műtöttek mert elhalt az első babám... És műszeresen kellett eltávolítani... Attól függ mekkora a fájdalom küszöböd... Görcsöl és fáj... műtét után jobb... De a lelki része az sokkal rosszabb... inkább azon van a hangsúly...
2020. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Húha kérdező. Spuri orvoshoz. Már meg tudjak állapítani, hogy elő embrió van e. Innentől az ügyintézés 2-3 hét. Ne halogasd, mert kicsúszol az időből.
2020. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
A vándorló petés lány harmadik ilyen kérdése...
2020. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb hívd fel az orvosodat ha nem szándékozol kicsúszni az időből, mert tényleg 2-3 hét mire CSVSZ-t, vérvételt, aneszteziológust elintézed.

Ha nem szültél még, akkor lamináriát tesznek fel, ezzel tágítva a méhszájat, lehet hogy fogsz görcsölni. A műtét egyáltalán nem fáj, mivel altatásban végzik. A hasad esetleg görcsölhet utána, de vérzésen meg görcsön kívül mást nem érzel.

2020. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha érdekel az ára:

41.567 Ft. Ez a teljes összeg.

Ha GYES-en vagy, 3 év alatti gyermeket nevelsz, akkor a fele. Ha rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesülsz (gyereked révén természetesen) akkor szintén a fele.

De ha 18 év feletti, gyermektelen nő vagy, akkor a teljes összeg.

2020. szept. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nemigen a szeptember 1. aktusból lettél terhes, de mivel pozitív a teszt, így igen, terhes vagy. Az hogy hány hetes, az UH megmondja.
2020. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem a szeptemberi kufircból lettél terhes.
2020. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!