Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A terhességmegszakítás hogyan...

A terhességmegszakítás hogyan zajlik most a vírus miatt?

Figyelt kérdés
Kérlek ne ítéljetek el, nem tudjátok miért, de sajnos terhességmegszakításra kényszerültem, és azt szeretném megkerdezi, hogy most a vírus miatt mi ennek a menete? Kell a műtét előtt negatív teszt? Vagy teszt nélkül is megmutik az embert? Ha valaki volt mostanában, akkor leírná nekem a tapasztalatait? Nagyon szepen köszönöm előre is a válaszokat!

2020. okt. 31. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindenképp erdeklodj a megadott kórházban. Most kb naponta változik minden és nem is minden kórházban kérik pont ugyanazokat. Kitartás.
2020. okt. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahol kiadják a papírokat, ott él fogják mondani, mert ahogy az előző írta, minden nap változik.
2020. nov. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

#3, ha valahol nem tudsz értelmesen válaszolni a feltett kérdésre, minek rondítasz oda? A fene se kér az "erkölcsi" vartyogásotokból.

Kérdező, hívd fel a kórházat, ahol elvégzik, és akkor meg tudják mondani, mi az aktuális helyzet. (valszeg elég a lázmérés meg a nyilatkozat, hogy nem voltak Covid-os tüneteid.)

2020. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem csütörtökön műtöttek, nekem elhalt a babám, amiatt. 3 abortuszos volt velem, ugyan az a protokol a 2nél. (Marmint a műteti résznél, elötte nem tudom)


Szóval nálunk nem kellett teszt, egy nyilatkozatot kellett kitölteni, hogy nincs léguti betegségünk, nem találkoztunk koronással, nem jártunk külföldön, stb...


Reggel 7re kellett bemennem, 1kor műtöttek, addig a csodára vártam kb... műtét után 2órát kell aludni/pihenni. Utana enni, inni, setálni kicsit. Ha nincs semmi gond (hanyás, ájulás...) akkor lehet hazamenni. Na én este 7ig ott ültem és malmoztam, mert nem volt hajlandó senki megírni a zárómat.


Elmondani nem tudom, milyen megalázás ért engem, pedig mint írtam, en nem azért mentem erre a műtétre, mert nem akartam a babát. Kb úgy bantak velem, mint egy cafat ronggyal. Orvost nem láttam (altatás utan jött be a műtőbe), tájékoztatást a továbbiakról nem kaptam.


Ha kérdésed van, irj nyugodtan.

2020. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

#3 Mi közöd van más szexuális életéhez?! Nem ez volt a kérdés, úgyhogy nyugodtan megtarthatod magadnak az erkölcsi dumadat. Hallottál már arról egyébként, hogy nem létezik 100%-os védelem?? Semmit nem tudsz, de prédikálsz, vicc.


Kérdező ugyan nem volt abortuszom, de mindenképp az adott kórházzal kellene beszélned, hogy ott jelenleg mi a protokoll.

2020. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
5 ez egyébként rettenetes és mindegy, hogy ki miért megy, mindenkinek járna az emberi bánásmód. De “jobbat” mondok. Barátnőm 18 hetes babát veszített el és még vele is bunkóztak! Pedig ott aztan nem kérdés, hogy várták és szerették 😞
2020. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a katyvasz?

Negatív teszt egészen biztos hogy nem szükséges. De pozitiv se, mert nem a nő diagnózisa alapján műtenek, hanem az orvosé alapján.

Komolyan hogy lehet olyat leírni hogy úgy bemegyek abortuszra hogy bemutatom a lepisilt tesztemet és megműtenek?

Miért van tele ez a kategória is férfi trollok kérdéseivel?

2020. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

7es! Te milyen lepisilt tesztről beszélsz?! 😂😂

Ebben mi volt a troll kérdés? Te nem tudod értelmezni, akkor miért a másik a hülye?!

2020. nov. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
7-es, nem terhességi tesztről, hanem kovid tesztről beszélünk. 😋
2020. nov. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
első olvasásra én is félreértettem,nem szoktam megnézni a kulcsszavakat. ne itt, hanem a nőgyógyászodtól kérdezd a teendőket,vagy a kórháztól ha nem a saját orvosod fogja elvégezni az ő kórházában. annak semmi haszna ha itt azt mondja valaki hogy neki vinni kellett,megcsináltatod húszezerért, aztán nem fogadják el.
2020. nov. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!