Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mik a feltételei egy abortusznak?

Jasmine999999 kérdése:

Mik a feltételei egy abortusznak?

Figyelt kérdés
Utanájártam, miszerint súlyos válság helyzet, egészség veszélyeztetése, bűncselekmény áldozata a főbb pontok. A barátommal 2 éve vagyunk együtt én most vagyok 20 éves, ő 21. Óvszert használtunk minden alkalommal, azonban már 5 napja késik a menszeszem. Nem szeretnék a legrosszabbra gondolni, várok egy két napot még aztán mindenképp veszek tesztet. De ha mégis baj történt volna, mik a lehetőségek ebből a szempontból?

#abortusz #terhességmegszakítás #Abortusz feltételei
2021. jan. 26. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bàrki elvetetheti a magzatàt ma Magyarorszàon a 12. hétig.
2021. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem akarod a gyereket,akkor senki nem fogja ráderőltetni.


Ha nem szakadt ki az óvszer,nem vagy terhes

2021. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, lehet csak túlaggódtam,gondoltam inkább megkérdezem.
2021. jan. 26. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
12. Hétig a válsághelszetbe minden belefér. Gyakorlatilag nem kell konkrét indok. Nem akarod és kész.
2021. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb nagyobb válsághelyzet van annál, mint hogy az adott nő nem akarja megtartani, szóval ezen ne aggódj. De vélhetően nem is vagy terhes, teszteli majd.
2021. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Kell hogy legyen szívhangja (5. hét körül. A többit már leírták előttem.
2021. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj ha életképes magzatról van szó a tied a döntés a 12. Hétig megkérnek ugyan a családgondozóban hogy írj fel 3 indokot egy lapra de senki nem fogja feszegetni őket vagy azt mondani hogy ez alapján te nem mehetsz
2021. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mi lett az eredmenye a tesztnek? Vagy megjott azota???
2021. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Két negatívam is lett, hat és 9 nappal a menstruációm elmaradása után reggeli vizeletből. De még mindig nem jött meg. 18-ára bejelentkeztem nőgyógyászhoz, mert nem vagyok teljesen nyugodt.
2021. febr. 6. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!