Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egy abortusz hány napot vesz...

Egy abortusz hány napot vesz igénybe?

Figyelt kérdés

Itt gondolok az ügyintézésre, ugye tudom, hogy először nőgyógyász, családsegítő, a műtét stb..

a munkahelyem miatt érdekelne.

Az abortusz ellenes kommentelők kérem kíméljenek, nem voltam felelőtlen, de azt gondolom felesleges ide a magyarázat, azzal nem leszek előrébb.



#Nap #abortusz #Procedura
2021. márc. 11. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Hogy hány napra esel ki azt nem tudom, de kb 2 hét mire minden le lesz zongorázva. Maga a kiesés gondolom csak pár nap.
2021. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek 1x elkellett mennie kérni. Majd 3hét múlva ujra. Azt utána a műtét. Szóval 3 nap. De péntekre esett a műtét, ha más nap lett volna, a másnapi munkát még kihagyta volna.


Nekem vetélés miatt volt műtétem, az teljesen más, nekem az 5 napot vitt el.

2021. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem missed abom volt, hétfőn még dolgoztam, kedden reggel bementem, maga a műtét kB 15 perc, utána pár órát megfigyeltek, kB délután 2kor mehettem haza, szerdán meg pihentem otthon, csütörtökön mentem dolgozni. Fizikailag elég ennyi regeneráció, a lelki része hosszadalmas. Egyébként azt mondták a nőgyógyásznal, hogy az abortuszosok már műtét utáni nap mennek dolgozni.
2021. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a covid miatt 2 napos ügyintézéssel történt az abortusz. Utána 2 nap otthon, és mentem dolgozni
2021. márc. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az egész procedúra kb 2 hét volt, maga a műtét lényegében 1 nap (este 6kor bementem, másnap este 6kor ki). Utána legalább 1 nap otthoni pihi, utána is óvatosan.
2021. márc. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem 2 hétben benne volt minden.A nőgyógyász aki megállapította hogy terhes vagyok majd a műtét maga. Persze ügyesen kell csinálni ha hamar leakarod tudni, van mikor időt akarnak adni hogy mèg àtgondold de ha látják hogy hatàrozott vagy akkor minél hamarabb lezavarják.

Plusz ha fiatal vagy és még tanulsz akkor nem kèrdeznek sokat, szerencsère velem együtt èrzőek voltak ezért elég gyorsan megvolt minden.

2021. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!