Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem tartjátok érdekesnek hogy...

Nem tartjátok érdekesnek hogy ennyi abortuszos nő esik teherbe elvileg rendes védekezés mellett?

Figyelt kérdés
Ha ekkora hibaszázalék, és nem a nőkben van a hiba, miért nem tiltják be az összes eszközt és fejlesztenek ki jobbakat, hiszen legalább 30-40% a hibaarány?
2021. márc. 11. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem 30-40 a hibaarány, hanem 1-2, csak könnyebb azt mondani.
2021. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Én ezt sosem értettem. Mi a párommal tizenéve óvszerrel védekezünk, még egyszer sem szakadt a gumi vagy történt baleset. Pedig nem a legdrágábbat használjuk.

Kellő odafigyeléssel nagyon minimális a hiba esélye szerintem.

2021. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy 30-40%. Csak olyan fórumokat olvasol, ahol tömörülnek. Senkit se ismerek a korosztalyombol (31 vagyok), akinek abortusza volt (mármint ami nem missed ab). Nyilván nem vagyok mindenkivel olyan viszonyba, hogy az orromba kösse, de akivel igen, azoknak nem volt.

Két not ismerek mind a kettő 46 éves kora körül esett teherbe amikor már elvileg “nem kellett volna”, mert klimaxoltak. Ok nem tartottak meg és nem is védekeztek, mivel nem gondoltak, hogy meg teherbe eshetnek. De az egyik ma már 80 a másik neg 65 éves szóval azért akkoriban más volt meg az info (pl hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni, klimax alatt nem lehet stb).

2021. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Ezen az oldalon mindenki 5 féle védekezési módszer mellett lett terhes :D

Mert jobb azt mondani minthogy minden válaszadó ezért ócsárolja

2021. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
4 en is azt gondolom, hogy sokszor kamu. Vagy elfelejetette bevenni a bogyot vagy kicsit túl jól sikerült a randi és elmaradt a gumi. Csak ezt ritkán vallják be. Pedig... 🤷🏼‍♀️
2021. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ilyenkor az marad ki a történetből, hogy úgy be voltak rúgva, hogy nem is tudtak magukról. Úgy könnyű elfelejteni a gumit.
2021. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem szakadt ki gumi 1x 12 év alatt. (Lifestyle) Bár baba nem lett belőle.
2021. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is furcsa, hogy itt mindenki védekezés mellett lesz terhes. Én védekeztem már fogamzásgátlóval, rendesen szedtem, és óvszerrel is, azt is rendeltetésszerűen használva, és soha nem lettem terhes, ahogy a környezetemben élők sem. Vagy nem szedik rendesen a tablettát, kimarad 1-2 szem, vagy hasmenésük van/hánynak vagy olyan gyógyszert szednek mellette, amit nem szabad, óvszert meg csak közben vagy a végén húzzák fel. Így tudom elképzelni, de a többség csak azért írja, hogy védekezett, hogy ne kapjon annyi lecseszést.
2021. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván sokan rámondják, hogy védekeztek, különben minden komment arról szólna, hogyan ócsárolják az adott kérdezőt, amiért nem védekezett rendesen.


Én beleestem abba a valójában kb 1-2%-ba, akinek egyszer csak nem működött a foggátló. Évekig szedtem leírás szerint, óramű pontossággal és mégis terhes maradtam.... Nekem emiatt volt abortuszom, unokatesóméknál pedig a gumi szakadt ki (normálisan használták és 10 évig semmi baj nem volt vele) és viszonylag későn jutott eseményutánihoz, így ő is abra ment, de az én ismerősi körömben sem jellemző az, hogy mindenki abortuszra szaladgál. (Már akivel ugye vagyok olyan viszonyban, hogy ilyet elmondjon)

2021. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szakadt már gumi, egyszer meg lecsúszott szex közepén és bennem maradt. Onnan tűnt fel, hogy valami indokolatlanul kényelmetlen volt ott lent. Utóbbit nem tudom, hogy sikerült összehozni, se előtte se utána nem történt ilyen.


Baba egyikből sem lett.

2021. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!