Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nem tartjátok érdekesnek hogy...

Nem tartjátok érdekesnek hogy ennyi abortuszos nő esik teherbe elvileg rendes védekezés mellett?

Figyelt kérdés
Ha ekkora hibaszázalék, és nem a nőkben van a hiba, miért nem tiltják be az összes eszközt és fejlesztenek ki jobbakat, hiszen legalább 30-40% a hibaarány?
2021. márc. 11. 14:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
Aki terhes lett az nem megfelelően védekezett. Fogamzásgátló is mellett csak az esik teherbe aki kihagyott belőle vagy szedett valami gyógyszert,ami csökkenti a hatását. Csak sokan bacnak elolvasni a tájékoztatót. És amennyi kiszakadt gumiról olvasunk itt...hagyjuk már :D csődbe menne a durex
2021. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként nekünk már többször is szakadt ki gumi. Igaz ugyanabból a (vélhetően) selejt 12-es csomagból. Kidobtuk a francba. De amúgy egyrészt az ilyet észreveszed masreszt az esemény utáni a barátod. Ha rendesen szexel valaki nem hiszem, hogy észrevétlen mikroszkopikus lyuk keletkezik. Ha meg látta és nem ment esemény utániért 🤷🏼‍♀️
2021. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

Annyira imádom, amikor némelyek a tényeket meghazudtolva kijelentik, hogy olyan nem létezik, hogy valaki tökéletesen szedett fogamzásgátló mellett lesz terhes, pusztán mert ők nem estek bele abba az 1-2%-ba. Mindezt úgy, hogy nem egy és nem két példa volt már hasonlóra, arról ne is beszéljünk, hogy NINCSEN 100%-os védelem, így igen is van esély védekezés mellett teherbe esni.

A Pearl index ismerős?! Meg lehet nézni melyik körültekintően alkalmazott védekezés mellett lesz 0% a teherbeesési esély... Segítek, egyiknél sem! Mivel továbbra sem létezik olyan, ami 100%-ig véd. Bszki, van aki elköttetés után lesz terhes, az is kamu, ugye? Hagyjuk már.

Én éveken át szedtem pontosan ugyanúgy a gyógyszert, soha nem hagytam ki egyetlen egy szemet sem, nem hánytam, nem ment a hasam, nem szedtem semmi mást, ami gyengítette volna a hatást és mégis terhes lettem. Tehát tök jó lenne nem kijelenteni olyat, ami nemes egyszerűséggel nem igaz.


Sokkal kisebb a valóságban a megfelelő védekezés melletti teherbeesés aránya, mint amit itt állítanak, de egyáltalán NEM valótlan, nagyon is valós dologról van szó.

2021. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13as és a dokid nem szólt hogy 5 évente váltani kell fogamzásgátlót mert addigra gyengül?
2021. márc. 12. 07:41
 15/20 anonim ***** válasza:
17%
Ezek szerint nem
2021. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Örülök, hogy sikerült megfogni a lényeget, de képzeld váltottam és mégis terhes lettem. Egyéb belekötnivalótok van-e még...?
2021. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
18%
Az egyéb belekötni való annyi, hogy itt MINDENKI ezt állítja. Ami nyilván nem igaz. A lényeg annyi, hogy az emberek 99%-a kamuzik. Hogy te most pont nem, az egy teljesen más kérdés.
2021. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
85%

Én megértem azokat akik a fölös köröket megspórolva inkább kamuzzák, hogy védekezés mellett estek teherbe.

Mert érdemi választ kevesebbet fog kapni, ellenben mindenki jön a "védekezni kellett volna" kösz a semmit válasszal.


Annyira fel tudjuk venni a fonalat, hogy az valami hihetetlen, és a tetejébe már úgysem segít senkin.


Amúgy gáz, hogy még egy anonim fórumon sem lehet őszintén leírni a bajunkat, mert az első, hogy mindenki kioltat, kioszt, kifröcsögi, fortyogja magát, és ha még maradt kapacitása, akkor esetleg talán válaszol is a kérdésre.

2021. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%

#17 Senki nem is mondta, hogy minden ilyen kérdés igaz, ellenben ha már kötözködni akarunk, akkor kössünk már abba bele, hogyan lehet olyan hazugságot tényként közölni, hogy aki védekezés mellett teherbe esik az nem megfelelően védekezett! Ugyanis ez ilyen formában nem igaz és ezen az sem változtat, hogy 99% állítólag itt hazudik (mondjuk kiváncsi vennék a statisztikát ki honnan szedte, de mindegy). Attól még minden védekezési eszköznek megvan a maga hibaszázaléka, nem létezik 100%-os védelem, ez tény, a Pearl Index is ezt támasztja alá, épp csak kapásból kamunak kiáltanak ki MINDENKIT, aki azt mondja rendes fogamzásgátlás mellett esett teherbe, ami a ló túloldala.

Talán ha az emberek a kérdésre válaszolnának és nem 10-ből 11 ember a védekezésről prédikálna meg oktatná és fikázná megállás nélkül a kérdezőt, akkor le mernék írni, hogyan is történt valójában a dolog, ámde még itt egy anonim oldalon se teheti meg ezt az ember, mert akkor garantáltan nem fog választ kapni a kérdésére csak a szentbeszéd menne.

2021. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok és egyet értek 19. En nem vitatom, hogy van hibaszazalek. De sokkal kevesebb, mint ahányan mondjak. Személyesen is ismerek több part akik nem terveztek a babát és megtartották. Egyik sem hibaszázalék hanem egy atom buli/szüreti bal stb eredménye.

És azzal en sem értek egyet, hogy miért kell ekezni amúgy bárkit egy anonim oldalon, nyilván kevesebb lenne a kamu.

2021. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!