Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ma 9+4 hetes babát még van...

Ma 9+4 hetes babát még van idő elvetetni?

Figyelt kérdés

Nem terveztük, de örültünk neki. Azonban sajnos egészségügyileg nem vagyok valami jól. Jelentős túlsúllyal is küzdök, amit épp próbáltam diétával lefaragni. Egyelőre csak kevés sikerült.

A hasam folyton fáj, hányingertől szenvedek és múlt éjjel arra keltem, hogy a szívem majd kiugrik és alig kapok levegőt.

Úgy gondolom, hogy ez a terhesség jelentős kockázatokkal járna. Ezt a nőgyógyász is közölte velem, amikor megállapította a terhességet. És nekem már van három kisfiam, akik miatt muszáj élnem. Szóval úgy döntöttem, nem tartom meg a babát, viszont ugye nem sok időm van már a 12. hétig.


2021. ápr. 9. 11:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%
Jaj, dehogy él mindenki bulguron. Túlsúllyal kezdtem a terhességet, de ésszel csináltam. Mondjuk szakácsként azért volt egy kis alapom. Az, hogy te mellé etted, amiről tudtad, hogy nem kéne, az megint a te döntésed. A következményeit is te viseled. Illetve, ez esetben nem te...
2021. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Aha. Hívta. Kérdés mikor? Mert ha azelőtt, hogy itt kérdezget, akkor nem tudta megkérdezni a dokitól, hogy belefér-e az időbe?

Ha pedig azután, hogy itt írtuk, hogy ha siet belefér, akkor mi lett volna, ha azt írjuk, hogy nem fér bele? Nem veteti el?

2021. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, az oké, hogy te 34 évesen öregnek érzed magad ehhez, szíved joga. Írod is, hogy ezt mindenki maga ítélje meg. De az, hogy ezek után elkezded leszólni azokat, akik később vállalnak gyereket (60 éves az érettségin, meg milyen ciki, meg egyebek), az piszkosul nincs rendben. Az a minimum, hogy fogadd meg a saját tanácsodat: a saját érzéseidhez abszolút jogod van, de más döntését lesajnálni nincs.
2021. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%
Am a csvszhez úgy is menned kell 2x ő olyan mint egy tanácsadó vele ellehet/elkell majd beszélgetnek pszichológus talán már nincs idő de vele is beszélhetsz mi aggaszt miért akarsz abortuszt ad neked 3 nap gondolkodási időt és csak a 2. Találkozás áll kérdi meg mit is szeretnél most akkor
2021. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
A terhesség magától elhalt. Az orvos már nem talált szívhangot és a baba mérete is csökkent. Azóta már a műtétet is elvégezték.
2021. ápr. 20. 06:32
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegulis "jól jártál" mivel nem akartatok így inkább elment magától.
2021. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
24%

Fúú basszus, az ilyen emberek....

Ítélkezik, hogy aki 34 évesen szül az öreg és milyen gáz, hogy 60 évesen megy el a gyereke érettségijére.

Csak tudod, ő lehet megéri, a gyereke érettsigéjét, amíg a 40 évesnek cukorbetegsége, meg az elzsírosodott szíve nem engedi.

Szánalom

2021. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!