Volt itt valakinek olyan, hogy a 15. Hét körül vették el a babáját betegség miatt? Hogyan? Megszülesztettek?

Figyelt kérdés
Ha úgy alakul, hogy nem vállaljuk a beteg babát, semmiképp nem akarom, hogy kivegyék. Akkor már megszülném, reményeim szerint így neki legalább nem fáj. Hogyan voltatok lelkileg? Mikor lettetek jobban?
2021. ápr. 20. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
15. hét körül nem jellemző, mert vagy a 12. héten derül ki, hogy beteg és abortuszt végeznek, vagy a 18.-20. hét között, akkor már szüléssel. A logikát nem értem, a szülés biztosan jobban fáj a magzatnak, mint az abortusz, de ebben az esetben, amikor életben sem marad felesleges ezen gondolkodni, senki nem jókedvéből vetet el ekkora magzatot.
2021. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14.héten abortusz volt
2021. ápr. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1es. 12 hetesen vettek mintát, amiből 2 hét múlva kiderül, hogy beteg e vagy sem. (50%) akkor már 14 hetes leszek. Kiírnak műtétre addigra leszek 15 hetes. 22 hetes korig lehet elvetetni ebben az esetben, addig gondolkozhatok, és nem akarom, hogy olyan nagy legyen már. Egyébként miért fájna neki jobban a születés, mint, hogy szana széjjel darabolják?
2021. ápr. 21. 08:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha beteg, akkor szülés előtt is elaltatják, és neked adnak oxit, ami méhösszehúzódásokat indukál de a "baba" már halott lesz, mikor elkezdesz szülni.


Az csak neked lesz bromi szr, mert tágulsz, mesterséges és rhadt erős fájásaid lesznek, plusz a magzat semmit nem segít, hisz nem halad a szülőcsatornában mivel erőszakkal születik.

2021. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az abortusz jobb ebben az esetben, és 15. héten még biztos megcsinálják, elvileg 18. héten is, azt hiszem ez a legkésőbbi dátum.


Megszülni szörnyű lehet, mivel a szülés indítása előtt altatót, vagy valamit bejuttatnak a méhbe amivel gyakorlatilag megölik a gyereket odabent, tehát amikor megszülöd már halott lesz. És akkor ugye a gyerek szülés közben nem tud magán segíteni mint normál szülésnél. Sajnálom, nyersen hangzik de nem tudom kíméletesebben megfogalmazni, sajnos ez az eljárás.

2021. ápr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem elhalt a baba, a 20. héten kellett megpróbálnom megszülni, de nem sikerült, sehogy se tágultam. Akkor elaltattak és valahogy kivették. Nekem utána kb. 1 hónap volt lelkileg, amikor nagyon nehéz volt. Persze azóta is eszembe jut. Viszont egész más, ha élő babát... Lelkis szakemberként sok éve dolgozom együtt olyan anyukákkal, akik vagy AB vagy spontán vetélés miatt elvesztették a babájukat, és azt látom, hogy még akkor is sokkal jobban jönnek ki lelkileg az egészből, ha végigviszik a terhességet, ha meghal a baba utána. Kezébe veszi, elbúcsúzik, van temetés, megszeretgeti, és hát nem ő okozta/engedte a halálát. Nagyon nehezen dolgozták fel az abortuszt akkor is, ha betegség miatt történt. És mindig ott maradt az az 1% is a tudatalattiban, hogy "Mi van, ha mégis egészséges lett volna"? Nagyon rossz tanácsnak tartom, hogy "minek végighordani, ha úgysem marad életben".
2021. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!