Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha Dawn miatt tőrténik az...

Ha Dawn miatt tőrténik az abortusz, a szövettenban vizsgálják, hogy tényleg volt e betegség,vagy kézpénznek veszik a biopszia eredményt?

Figyelt kérdés

#Dawn #Szövetten
2021. ápr. 21. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vizsgálják, semmi értelem nem lenne. Visszatenni már úgysem tudják!
2021. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lenne érzelme statisztika miatt is, meg mondjuk én nyugottabb lennék következő terhességnél, mert nem volt baj. Tudom az nem zárja ki hogy következőnél is minden rendben. Változtatni ok nem tudok, de azt tudom minden hogy így döntöttem volna mert minden azt igazólta kb.
2021. ápr. 21. 11:03
 3/10 A kérdező kommentje:

Nwm érzelme

Értelme

2021. ápr. 21. 11:03
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk annyi értelme lenne, hogy kiderül, hogy hány százaléka tényleg downos, és akkor nagyobb figyelmet fordítanának még időben a kiderítésére, nem csak ráfognák, hogy háát határérték, inkább vetesse el, mert van rá sansz, hogy downos. A zöme a határon van, de biztos ami tuti elvetetik, aztán ki tudja, hogy tényleg az volt-e szerencsétlen gyerek.
2021. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Statisztika miatt tényleg lenne értelme, de egy anyának megmondani, hogy ja, amúgy a gyerek akit elvetett, tök egészséges volt?🤔 Hát, nem tudom. Szerintem nem sokan akarnák tudni.
2021. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig én is így voltam vele, de az sem jó ha az ember nem tudja mert az van bennem, hogy akkor másik is beteg lehet. Sehogy nem jó ez, mert ha kiderül hogy nem volt beteg, ezek után, hogy lehetne bízni a vizsgálatokban.
2021. ápr. 22. 00:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6! Nincs ilyen egyértelmű összefüggés! Ha egészséges volt, attól a második simán lehet beteg, de fordítva is. Ha nálad ez a helyzet áll fenn, gondold azt, hogy tényleg beteg volt(erre egyébként nagy esély van, mert azok a vizsgálatok, ami után elvetetheted, elég pontosak),de ez ne tartson vissza újabb terhességtől. Nincs nagyobb esélyed rá, hogy a következő is az lesz.(Kivéve, ha már abban a korban vagy, amikor már rohamosan nő az esélye, de akkor is sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy a következő egészséges lesz.)
2021. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Én teljesen kikészülnék, ha megtudnám, hogy egészséges volt és félelemből döntöttem a haláláról.
2021. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 és #8 amit írt, ugyanezt gondolom....
2021. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az orvosi diagnózis nagyon gyakran téves, és a sérülés lehet, hogy nagyon minimális. A genetikai öröklődési vizsgálatokon alapuló abortuszok kétharmad része olyan babákat pusztít el, akik egyáltalán nem sérültek. Több egészséges babát ölnek meg, mint amennyi sérültet! A mai modern egészségügyben már nagyon sok sérülést korrigálni lehet, mint például a nyúlszájat.


Egy ilyen kisgyermek édesanyja a következőt írta: "


"Milyen társadalomban élünk, ha már egy ilyen apró arcdeformitás is, amit műtéttel könnyen korrigálnak, olyan rendellenesnek mondott, hogy abortuszra ítéli a gyermeket miatta?"


A fogyatékos gyermekek leggyakrabban boldog gyermekek. Mindig drágák és általában szeretnek élni. Fontos tény, hogy


egyetlen értelmi fogyatékos gyermekek szülei által létesített szervezet sem szorgalmazta még az abortuszt.


A fogyatékos gyermekek nem szociális terhek, és az okos és normális emberek nem feltétlenül szociális juttatások.

2021. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!