Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van közöttetek olyan, akinek...

Van közöttetek olyan, akinek gyógyszeres terhességmegszakítása volt ( nem a 72 órás tablettára gondolok), és azóta született gyereke?

Figyelt kérdés

#abortusz #gyógyszeres terhességmegszakítás
2014. febr. 6. 09:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik ilyen.
2014. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

mármint?nekem volt ilyenem sajnos 2012 tavaszán...

és 2 éven belül viszont gyereket szeretnék,csak arra lennék kíváncsi,hogy aki esett már át ilyenen,utána milyen volt a terhessége stb.?!

2014. febr. 6. 09:42
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
De létezik első, csak nem Magyarországon. Biztos, hogy van ilyen kedves Kérdező!
2014. febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
8%
Évekkel ezelőtt vettem be ilyen tablettát, sajnos történt egy kis baleset... Semmi mellékhatása nem volt, terhes sem lettem természetesen. Azóta van egy fél éves egészséges lányom, könnyen teherbe estem vele.
2014. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
2012 nyaráig vagy őszééig volt ilyen az egyik MO-i magánklinikán...
2014. febr. 6. 09:44
 6/24 anonim ***** válasza:
31%
Ja és létezik ilyen tabletta Magyarországon is!!! Ez biztos!
2014. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló!Te a a 72 órásra gondolsz?mert én arra,amikor már 6-7 hetes vagy,és akkor veszed be...kvázi elvetélsz tőle...mert a kettő nem uaz.
2014. febr. 6. 09:45
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok. nem 6-7 hetes terhesen vettem be, és igen a 72 órás tabira gondolok. Kiszakadt a gumi és másnap a nődoki írta fel nekem. Azt a tablettát csak az aktus után 72 óráig szabad bevenni és akkor tuti nem leszel terhes, gondolom meggátolja a beágyazódást vagy nem tudom. Valószínűleg egyébként sem lettem volna babás, de nagyon fiatal voltam még és nem mertem kockáztatni, meg ha véletlen mégis becsúszott volna abortuszt sem akartam volna.
2014. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Okés,már értem.Igen,az más...

Ami engem érdekelne,az tényleg az,amikor már kiderül,hogy terhes vagy stb stb....

Gratulálok a babádhoz!!!! ;)

2014. febr. 6. 09:52
 10/24 anonim ***** válasza:
Ja és igen ilyen 6-7 hetes terhesség megszakító tabletta is van Magyarországon (külföldön elterjedtebb), de itthon csak valami magánklinikán beszerezhető és kb 80 ezer forint. Legalábbis még régen ezt olvastam egy cikkben, az igazságtartalmát persze nem ellenőriztem le, de gondolom nem írnák ha nem lenne. Ja és bocsi valahogy a nem szó kimaradt a látóteremből a kérdésnél és azt hittem pont a 72 órás tabira gondolnak.
2014. febr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!