Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, hogyha terhes lennék aburtuszt csinálnék? Én így érzek.

Figyelt kérdés

34 éves vagyok. 1 éve van párom, akivel nem lakok együtt. Jlenleg nincs munkám, és az elmúlt 11 évben csak egy félévet volt rendes, amúgy alkalmi munkába havi 10 órát dolgozok, néha többet is. A párom azt mondta engem nem tudna eltartani. Hát még akkor egy babát. Beteg is vagyok. Skizofrán. bár gyógyszerrel jól kordában van tartva, van mellete depresszió, pánikbetegség. Nemrég 1 hónapja is bent voltam a pszichiátrián dühroham miatt.

Sokan írták a terhesség megszakításnál, hogy addja örökbe, de nálam két tényező van még, hogyna hatnának a születendő gyerekre a gyógyszerek, illetve örökölheti e a betegségemet.

Amúgy a globális felmelegedés miatt alapból nem akarok gyereket, mert azt gondolom, csak szenvedne, és fiatalon meghalna. Bár ezen az érven egy esetleges terhesség miatt túl tudnák lépni.


ÉS hogy miért lehetnék terhes. Pharmatekx fogamzásgátló kúpot használunk, amire az van írva, hogy ne fürödjek közvetlen előtte, mert a szappan akár csak nyomokban is megszünteti a fogamzásgátló hatást. Én úgy emlékeztem, csak csökkenti. Szóval ezt elfelejtettem, és beszappanoztam magam. A párom nem hajlandó arra, hogy ne közvetlen a szex előtt fürödjünk, így én csak sima vízzel szoktam ilyenkor fürdeni, bár én mondtam neki, hogy szerintem így nem jó, mert ugye a férfi nemiszervnek se szabadna szappan érintkeznie, számomra ez nyilvánveló. De ő azt mondta, ez nincs ráírva. Ezenkívül megszakításos módszereel is védekezünk, de ő rám szokta engedni az anyagot, mikor elélvez. Meg ennek amúgy is kicsi a hatékonysága.

Szóval van rá esély.


Most eldöntöttem egyébként, hogya sarkamra állok, és megmondom neki, hogy vagy hamarabb fürdünk, vagy nincs szex, vagy mehet ahova akar. Az sem jó nyárra egyébként, hogy ha együtt vagyunk nem fürdök rendesen, bár ezt ő nem tudja, mert nyáron ez elég rossz lenne.

Meg voltunk másfél hétig együtlekva is. És akkorha én nem tudom, hogy mikor lesz szex addig ne fürödjek normálisan, esetleg ha összeköltözünk, sose, ha akarok védekezni.


2021. máj. 21. 13:20
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
80%

Állj a sarkadra!

Az abortusz nem fog.gátló módszer hanem utolsó utáni lehetőség, teljesen igazad van hogy inkább védekezzetek normálisan. Meg őszintén, jobb is úgy a szex ha nem izgulsz közben a terhességen.

2021. máj. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
51%
Mi van? Csak akkor fürödhetsz ha szex lesz utána? Ha 3 napig nem, akkor nem?
2021. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
85%
Leszarnám, nem az én dolgom. Felőlem azt csinálsz amit akarsz.
2021. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
65%
Ez most komoly? 🤦‍♀️Biztos hogy 34 éves vagy?
2021. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
74%
Ebben az esetben még könyörögnék is, hogy ne tartsd meg a gyereket. A diliházban van a helyetek.
2021. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
83%
Védekezni kellene normálisan és akkor nem kéne agyalni. Mondjuk a pasidnak gumi?
2021. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
86%

Nektek nem való gyerek, nem szoktam ilyet mondani.

De szerintem ennek a babának nem szabad megszületnie.

2021. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
86%

Mi bajotok az ovszerrel? Gondolom foggatlo kilove a gyogyszereid, allapotod miatt, viszont a pharmatex az oroszrulett.

Tudod nem veletlenul van az a kifejezes, hogy pharmatex baba. Ha nem akarsz gyereket, vedekezz normalisan, bar ennek a herenek akkor se szulnek, ha amugy terveznek gyereket, bocsi.

Hormonmentes spiral nem johet szoba esetleg? Ennel meg az is jobb.

Es termeszetesen ha most terhes vagy, a logikus es legjobb dontes az abortusz, mert instabil parkapcsolatba, munka nelkul a semmire nem szulunk.

2021. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
28%
A te dolgod, leszarom, hogy mit csinálsz meg mit nem.
2021. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
78%
Kiindulva a sztoriból a pasi nem az a fajta aki gumit huzogat, láthatóan egy önző paraszt. Ha van egy kis eszed akkor annyira a sarkadra állsz, hogy ott hagyod a francba.
2021. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!