Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha a melleimben...

Lehetek terhes ha a melleimben van egy kisebb görcs és az alhasam néha fáj? Megjonni a héten kellett volna de nem jött...ez szokása hogy késik pár napot. Ma megyek venni tesztet csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Más semmi panaszom

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen gorcs van a melledbe ?? :O
2020. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szokott késni pár napot é s ilyen olyan fájdalmaid vannak az inkább hormonzavar mint terhesség sztem
2020. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk a mellben levő görcs nem terhes tünet. Milyen görcs? Izomgörcs? Vagy nem is értem. Ha szokott néha késni akkor valóban a teszt lesz a válasz a kérdésre.
2020. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A melledben lévő görcs miatt mindenképpen keress fel egy orvost, enyhe mellduzzanat vagy érzékenység okés lehet terhesség esetén, de görcs (úgy értelmezem, hogy csomó vagy gombóc) sosem normális szerintem.


Ha pedig "szokása, hogy késik pár napot", akkor valójában nem is késik, hanem hosszabb lett pár nappal a ciklusod.

2020. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!