Mi tévő legyek? 7 hetes terhes vagyok, van egy 10 éves Fiam mástól. Ennek a férfinak családja van, nem áll mellettem semmiben. Voltam orvosnál, nem tarthatom meg de ebbe teljesen belebetegszem. Senkinek nem mertem még elmondani.

Figyelt kérdés
33 éves leszek. Dolgozom 2 műszakban, a szüleimmel élek, nem tudom másképp megoldani. Nagyon félek. Elítélő kommenteket légyszi ne. :(
2021. júl. 8. 17:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Szoval 2 műszak, anya nyakán, mert ennyire futja. Apa nincs, nem is lesz...


Számomra nem lenne kérdés. Se a körülmények nincsenek meg, se a család, se semmi...

Azért szüld meg, hogy a szüleid nyakára még1 terhet tegyél?


Azert az apa se lehet semmi... na meg az se, aki nős emberrel járogat össze.


Ne haragudj hogy ezt írom, de ezen nincs mit szépíteni, nincs min gondolkozni...

2021. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudom... Nem baj, hogy ezt írtad. Pont ez az hogy ideszülni anyáék nyakára. És igen. Most döbbentem rá hogy neki sosem leszek fontos ha ilyen komoly helyzetben nem áll mellém
2021. júl. 8. 17:41
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
A pasival szakíts (ha ennyire látod hogy semmiben nem áll melletted miért vagy vele? Ennyire nincs önbecsülésed?), a babát meg alaposan gondold át! Mérlegelj pro és kontra!
2021. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Szüleiddel is beszélj!
2021. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarlak agitálni egyik irányba sem, de azt tudnod kell, hogy ha megtartod a gyereket, akkor a gyerektartást fizetnie kell. Persze ennek összege függ attól, hohy mennyit keres, és összesen mennyi gyereke van, de a gyerektartás jár.

Másrészről viszont szinte biztos, hogy nem számíthatsz rá semmi másban. Aki képes egy nőnek gyereket csinálni úgy, hogy családja van, az az ember nem megbízható.

2021. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nincs semmi önbecsülésem. A volt vőlegényem elhagyott az exéért karácsonykor... Vele terveztünk anno babát de nem jött össze. Teljesen magam alatt vagyok. Jártam pszichiáterhez is magánhoz. Ne ítéljetek el ezért. Pont ez hiányzott az életemből még. Félek magától az abortusztól is és a lelki részétől is.
2021. júl. 8. 17:47
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
33 évesen azért lehetett volna eszed normálisan védekezni.
2021. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Te is tudod, hogy az abortusz a legmegfelelőbb megoldás. Eleinte biztos nehéz lesz feldolgozni, de ha megtartod, a rossz következmények egy életre szólnak. Intézkedj, amíg ki nem futsz az időből!
2021. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, neked most ez az abortusz kell hozzá, hogy megjöjjön az eszed, és rendbetedd az életed.
2021. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem is kérdés, hogy mi a megoldás. Abortusz, szakítás, következtetések levonása és értelmesen folytatni az életet.
2021. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!