Mi tévő legyek? 7 hetes terhes vagyok, van egy 10 éves Fiam mástól. Ennek a férfinak családja van, nem áll mellettem semmiben. Voltam orvosnál, nem tarthatom meg de ebbe teljesen belebetegszem. Senkinek nem mertem még elmondani.

Figyelt kérdés
33 éves leszek. Dolgozom 2 műszakban, a szüleimmel élek, nem tudom másképp megoldani. Nagyon félek. Elítélő kommenteket légyszi ne. :(
2021. júl. 8. 17:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
58%
#18, ennek max ELMÉLETI az esélye... csak a magzatvédők imádnak ilyennel riogatni... Ha meg már itt az lett a téma, hogy ki kit ítél el, én senkit, kivéve a lelkiismereti terrorizmust folytató magzatvédőket... őket viszont maximálisan.
2021. júl. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 20#


Mindkettőt elítélen..de nekem pl csaphatná bármilyen adonisz ha tudom,hogy házas nem teszem szét a lábam..van gerincem..önbecsülésem. Nem okoznék egy családnak,nőtársamnak,sem gyereknek fájdalmat.

Minden nő aki pontosan tudja,hogy házassal kezd az egy ribizli és megérdemli ezekután a sorsát..

Nem tudom sajnálni,cseppet sem.

2021. júl. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező. Kicsit más szempontból is próbálom átlátni a dolgot, hátha segítek. Nem vájkálni akarok, de fontos szempont hogy mennyi a kereseted. El tudnál-e esetlegesen tartani 2 gyereket? Természetesen valamennyi gyerektartással is kalkulálva. Van-e lehetőséged külön háztartást, de legalább külön lakrészt fenntartani. Össze tudod-e szedni magad hogy a gyermeke(i)d számíthasson rád? HA megtartanád, 2 éves korában vissza tudnál-e menni akár részállásban gyes mellett dolgozni a jelenlegi munkahelyedre? Nem véletlenül kérdezlek csak téged, mert természetesen benne van a dologban hogy találsz egy szuper társat magad mellé akinek 2 gyerekkel is kellesz, de elsősorban mindig a nő felelős a gyermeke(i)ért. Illetve abban az esetben, ha elveteted most ezt a babát és később találkozol valakivel akivel ismét gyermeket szeretnétek, de már nem lehet, akkor azt is bevállalod-e? Hiszen te sem leszel fiatalabb.

Nehéz ügy ez. Mindenesetre akárhogy is döntesz, hozd a spermadonorod családjának tudomására hogy milyen ember. Az mégsem járja hogy szórja a magjait következmények és felelősségvállalás nélkül.

A lényeg, hogy szedd össze magad. A 10 éves gyerekednek ugyanúgy szüksége van rád. Egyik döntés sem könnyű és az idő is szorít.

2021. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező:

Örökbefogadást közvetítő civil szervezetek:


Alfa Szövetség

Baptista Szeretetszolgálat

Bölcső Alapítvány

Együtt az Életért Közhasznú Egyesület

Fészek Alapítvány

Gólyahír Egyesület

Várva Várt Alapítvány


Keresd meg az egyiket és segítenek neked.

2021. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#24, a Kérdezőnek ugyan semmiben sem segítenének... valójában amíg van lehetőség az abortuszra, az mindegyik szereplő számára egy sokkal jobban kezelhető, egyszerűbb döntés. Az örökbe adás szerintem max akkor játszhat, ha akkorra derül ki, hogy a nő nem tudja/kívánja megtartani a terhességét, amikor már kicsúszott az abortálhatóságból.
2021. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!