Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a terhesség megszakítás...

Mi a terhesség megszakítás menete?

Figyelt kérdés

Párommal 5 éve vagyunk együtt. Van 3 NEM közös gyerek (nekem 2, neki 1). Védekeztünk és teherbe estem. Még nem mondtam neki, mert ő nagyon szeretne egy közöset, én viszont nem szerettem volna. Már az "elkötés" is megfordult a fejembe. Örülök, hogy a gyerekeim már nagyobbak és végre önállóak. Páromnak több betegségei is vannak, azért SEM szerettem volna gyereket. A védekezés mellett mégis teherbe estem. Borzasztó gondolat, hogy el kell vetetnem, de nem jó helyre jönne. Az anyagi körülményünk nem a legjobb. Én tartom el a családot, mert párom betegség miatt nem tud dolgozni. Kis házba lakunk, hely se lenne.

Teljesen magam alatt vagoyk :( Aki ilyen helyzetbe volt, tud pár tapasztalatot mondani?

:(


2021. júl. 9. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Szíved joga.

Ha az abortusz mellett döntesz akkor az mellett


Elmész a nőgyógyászhoz,vagy a kórházba ahol megállapítják a terhességet. Ott jelezned kell hogy nem szeretnéd megtartani,elküldenek a család védelmi szolgálathoz ahol megpróbálnak majd meggyőzni hogy tarts meg a babát...3 nap gondolkodási idő van. A 3-nap vissza mész és kapsz egy csekket,azt befizeted és a csekkel együtt meg a dolgaiddal együtt bemész a kórházba és megcsinálják az abortuszt.

2021. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Az elmondottak alapján tényleg az abortusz lenne a megfelelő.

Kérdés, meg tudjátok e beszélni ezt a pároddal.


Az abortusz menete:

Szólsz a nőgyógyasznak, ő elküld a családsegítőhöz.

2 alkalommal kell elmenni.

Utána bemész a kórházba időpontot kérsz, befizeted a csekket.

Befekszel reggel, a műtét kb 15 perc, utána pár óráig megfigyelnek, délután haza mehetsz, ha minden rendben.

2021. júl. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
25%
Egyik válaszolnak sincs igaza. Nem így folyik le az abortusz mennete. Csütörtökön megyek abortusztra.
2021. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mesélj kérlek, kedves 3-as! Kíváncsian várjuk, köszi! ;)
2021. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
#3 gratulálok...
2021. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!