Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A Szegedi Női Klinikán volt...

A Szegedi Női Klinikán volt már abortuszon? Ha, igen mondana nekem orvosokról véleményeket, kihez érdemes menni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom az ügyeletes orvos csinálja. Ehhez nem gondolom, hogy külön fogadott orvos kell.
2021. júl. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem kívánságműsor, az kapar aki épp műszakban van.
2021. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Most nen azért, de egy interhez minek kellene fogadott orvos? Elaltatnak, kikaparnak, 10 perc az egész.

A fogadott orvos meg pontosan ugyanolyan eséllyel lyukasztja ki a méhed, meg hagy residuumot, mint az éppen oda beosztott akármelyik osztályos orvos. A fogadott orvos nem véd meg semmilyen szövődménytől.

2021. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én nem voltam még abortuszon, de azt tudom, hogy nem tökmindegy, hogy egy nemtörődöm érzéketlen fickó vagy egy megnyugtató, tisztességesen felvilágosító, ráadásul precíz ember hírében járó orvos végzi el, még ha rutin eljárás is... Aki egy kicsit is tiszteli a testét, netán szeretne később gyereket, az nem szeretne egy jó kis heget a méhén belül, amibe később beleágyazódhat egy magzat, amiből aztán jó kis bajok keletkezhetnek...
2021. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: nőgyógyász vagyok, pontosan tudom, miről beszélek. Mindenki vakon csinálja, és senkinek nem célja sem residumot hagyni, sem kilyukasztani, sem asherman-szindrómát csinálni. Egy inter kB. a legalapabb beavatkozás, nem kell hozzá hatalmas szakértelem, bármelyik orvos meg tudja csinálni.

Sosem csináltam fogadott orvosként terhességmegszakítást, de osztályos orvosként több százat, egyet sem lyukaszottam ki, residumot talán egyet vagy kettőt hagytam. És az bizony simán előfordult olyannal is, akinek volt fogadott dokija, ahogy perforáció is nem egy.

Meg kellene értenie végre a betegeknek azt, hogy senkinek nem célja szövődményt csinálni, de sajnos minden műtét kockázatokkal jár, és a kockázatot semmivel sem csökkenti az, hogy külön fizetsz érte. Max kedvesebb lesz veled az orvos, de kB ennyi. De ez meg nem mentalitás kérdése, valaki a nem fizetős beteggel is képes normális lenni és normálisan felvilágosítani, valaki meg akkor sem, ha fizetsz.

De mindenki azt csinál, amit akar.

2021. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez meg mentalitás kérdése*
2021. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem mindegy neked hogy ki kapar ki? Teljesen egyetértek az előttem szóló orvossal. Nővérként ugyanez a véleményem. Attól hogy fizetsz egy orvosnak, nem csökkented a beavatkozás kockázatát.
2021. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

Már hogy a viharba ne lenne kockázat, ha megtartja?!? Számtalan szövődménnyel járhat egy gyerek kihordása és megszülése, mint pl inkontinencia, hónapokig sajgó gátseb, hüvely túlzott kitágulása stb stb. Szóval nem kell a mese, a szülés is számtalan szövődménnyel járhat!


“abortusz kockázata halál is lehet”


Nem mondod, az ugye megvan, hogy egy terhesség-szülés esetén SOKKAL NAGYOBB az esély a halálra, mint egy abortusz során? Mert hogy így van. Vicces, mikor valaki csak az egyik oldalt írja le, azt is a pontos tények ismeretének hiányában. Egy terhesség és egy szülés már csak józan paraszti ésszel átgondolva is sokkal, de sokkal jobban megviseli egy nő testét-szervezetét, mint egy 15 perces abortusz.

2021. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!