Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mi a véleménye a Soproni...

Betty1318 kérdése:

Kinek mi a véleménye a Soproni Erzsébet Oktató Kórházról? Aki császárral szült őt, hogy varrták össze? (pl. varratszedése volt vagy felszívódó varrat vagy kapoccsal "varrták" össze). Érdemes orvost megfogadni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz nem Sopronban szültem, hanem M.óváron pár hónapja sürgősségivel. Engem ott varrtasürgősségivel.fogadott orvosom. Belül meg szerintem felszívódó varratom van. Kívül nem az volt.
2019. ápr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdésre a válaszom, hogy szerintem nem szükséges fogadni.
2019. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2. mondatom össze vissza van :D szóval mégegyszer. Nekem sürgősségi császárom volt és nem volt fogadott orvosom és varrtak kívül, belül is. :D csak leírom rendesen végre

Szerintem nem szülséges fogadnod dokit.

2019. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én az első gyerekemet még Csornán szültem és nekem felszívódó varratom volt, szintén sürgösséggi császár. Sopronba fogok szülni, viszont semmit nem hallottam onnan... :/
2019. ápr. 27. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a soproni kórházban szültem, igaz nem császárral. Fogadtam orvost és egyáltalán nem bántam meg, mert sokkal segítőkészebbek. Ajánlanám is az orvosomat, de sajnos már nem dolgozik a kórházban. Nekem jó a véleményem a kórházról, a csecsemősök és az ottani védőnő is segített mindenben, mert gondjaim voltak a szoptatással. Be volt gyulladva a mellem, egyáltalán nem jött belőle tej, de a védőnő segítségével megindult és tudtam szoptatni a babámat. Császárról sajnos nem tudok mit mondani, de a kórházról csak jót tudok mondani.
2019. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!