Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért szakitják meg sokan,terh...

Miért szakitják meg sokan,terheségeket,egészséges baba,beteg baba esetén is?

Figyelt kérdés
elméleti kérdés csak

2021. okt. 13. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Számtalan oka lehet amiért nem kéne elítélni azt aki megszakítja...

-Erőszak

-Eleve nem kívánt terhesség

-Becsúszás védekezés ellenére is

-Nincs megfelelő anyagi helyzet

Stb..soroljam?

2021. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Na már megint itt van az abortuszellenes provokátor. Szerintem keress magadnak értelmes hobbit. A csapból is az elmebeteg hülyeséged folyik ezen az oldalon.
2021. okt. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem tanulnak meg egyesek helyesen írni és fogalmazni, ahelyett, hogy provokáló hülye kérdéseket tesznek fel...?
2021. okt. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mér jobb megszülni egy beteg gyereket szenvedni?

Te szeretnéd végignézni, hogy mártírkozhass, hogy hú milyen fasza vagy te tartod életben, na ettől nem vagy senkitől jobb csak kinzod a saját gyerekedet és ha nem az első kínzod a meglévőket.

Nincs időd másra csak fejleszteni ha lehet.

Ismerősnél a downos baba megfullatt a kezükben 2 évesen és ezt a testvérei végig nézték.

Így én nem szültem meg betegen én annál jobban szerettem mint örök szenvedésre itéljem.

2021. okt. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
A tegnapi kerdésedhez is írtam. Azzal mi van, akit pl. megerőszakolnak? Babusgassa az elkövetőtől született gyereket egész életében nézegesse, vsak mert a hozzád hasonló férgek abortuszellenesek? Hogy van ehhez gyomrod?
2021. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Válaszolok: Félre értetteket, nem az a kérdező vagyok akire gondoltok,én nem irnék ki olyan kérdést.
2021. okt. 13. 14:04
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert nem akarják a gyereket???
2021. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6.De akkor mi a kérdés? mert gondolom sejthetted hogy milyen válaszokat fogsz kapni?
2021. okt. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8#Télleg nem sejtettem, hogy milyen válaszokat fogok kapni. A nők miért szakitják meg,a terhességüket? ez a kérdésem
2021. okt. 14. 10:50
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező (#9)Talán, mert az idő azon pillanatában nem akarnak gyereket???
2021. okt. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!