Ha valaki abortuszra megy, előtte miket mondanak neki?

Figyelt kérdés
Nem készülök abortuszra, mindössze kíváncsi vagyok. Úgy tudom, hogy abortusz előtt kötelezően beszélni kell ott valakivel, aki elvileg megpróbál lebeszélni. Aki volt már abortuszon, elmesélné, hogy miket mondtak ott, hogyan próbáltak meggyőzni, hogy ne vetesd el? Az illető tényleg megpróbált lebeszélni, vagy csak unottan ledarálta a kötelező szöveget?
2021. okt. 28. 22:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem, a családvédelmi szolgálat képviselője a "lebeszélőember". Szóval várom a tapasztalatokat.
2021. okt. 28. 22:10
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Rég volt (sajnos volt..) 18 év alatti voltam, édesanyám volt velem. Annyira nem rémlik már a dolog, de igen, megpróbálnak lebeszélni. Minden erejükkel kb, ez megvan. Felhozzák az örökbeadást is. Kérdezgetnek miért nem akarja az illető megtartani meg hasonlók.
2021. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Két éve amikor voltam akkor nem próbált meg lebeszélni. Bár akkor nem is rendelkeztem megfelelő családi háttérrel egy gyerek felneveléséhez. Megbeszéltünk egy következő időpontot, és elmondta hogy milyen teendőim vannak. De lelki beszéd, hogy mindenképp szülni kell, olyan nem volt.
2021. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem csak elmondták hogy milyen támogatásokat vehetek igénybe, milyen lehetőségeim vannak ha megtartom a gyereket.
2021. okt. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöldet adtam, sajnálom, hogy valakik lefelé pontoztak!
2021. okt. 28. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
azért nem kell sajnálni...gondoljunk már bele abba a szenvedésbe amibe egy nő megy keresztül szülés közben és utána is aztán örökbeadja tök idegeneknek míg ezt felválthatta volna egy egyszerű abortusz amit atöbbség gyilkosságnak ítél pedig nagyon semmi közük hozzá..magánügy!.
2021. okt. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyáltalán nem akartak lebeszélni. Nagyon normális nővel beszélgettem. Olyasmiket kérdezett, hogy milyen módszerrel védekeztünk, hogyan zajlik majd a műtét. Amikor vissza kellett mennem pár nappal később, már semmi sem mondott, csak a papírokat adta át. Ez kb 11 évvel ezelőtt volt.
2021. okt. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Normális családvédő nem kezd el hegyibeszédet tartani. Gyorsan elhadarja amit utasításba kiadtak neki, majd intézi tovább az ab-hoz szükséges dolgokat.
2021. okt. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!