Elmentem abortuszra mert “kényszerítettek” és nem mertem ellenállni. Most nagyon lelkiismeret furdalásom van mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem meghalt a lelkem és életem legrosszabb döntését hoztam meg.
2021. szept. 25. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Most már nem sokat tudsz tenni, maximum keresel egy pszichológust
2021. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mikor mentél abortuszra, ki kényszerített, mennyi idös vagy?
2021. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Visszacsinálni nem tudod. Menj pszichológushoz, ha úgy érzed, hogy nem megy egyedül. Legközelebb meg vagy védekezz rendesen ( tudom, fogamzásgátló+gumi+megszakítás mellett sikerült), vagy pedig ne hagyd magad olyanra kényszeríteni, amit nem akarsz.
2021. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy?

Ha olyan korú, hogy megtarthattad volna mert adottak az életkörülmények, (munka, saját lakhatás, biztonságos anyagiak) akkor sos partner váltás.


Ha a fentiek nincsenek meg, akkor csak gondolj arra, hogy ez talán most helyes döntés volt, hiszen miből tartottad volna el? Anyudék ha akartak volna még egy gyereket nevelni akkor vállaltak volna még egyet. Van, hogy a legfájóbb döntések a megfelelők. Később pedig ha minden adott lesznek még gyerekeid.


Kitartást kívánok ❤️

2021. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Pszichológus segíthet. Más csodaszer nincs.
2021. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Menj el Olaj Anetthez, abortusz-hu oldalon tudid elérni. Ő szerez lelki feldolgozó hétvégékt, hol meggyászolhatod a kisbabád halálát. Kovácsné Treer Mária is nagyon jó!
2021. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2023. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!