Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szerintetek baj az hogy ma 7....

Szerintetek baj az hogy ma 7. e van és nekem 20. án kellene , hogy meg jöjjön ? Életembe először vettem be esemény utanit és nem tudom hogy ez így teljesen rendben van e , hogy ennyivel előbb jött meg .

Figyelt kérdés
Aktus közben kiszakadt a gumi sajnos , nem ment el a párom de elő váladék az volt . Minden estre vettünk egy esemény utánit amibe 2 gyógyszer volt , azt írta a lap hogy egyszerre kell bevenni . Figyelmesen elolvastuk többször is a lapot . Ovulacio elején történt . (1.én vettem be a gyógyszert )

2021. nov. 7. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy vettél be esemény utánit, és normális, hogy ezután felborult a ciklusod. Az egy hormonbomba, így nem csoda.
2021. nov. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, lehet még a 2., 3. Is furcsa lesz, ne lepődj meg.
2021. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!