Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Sikerült lefogynom 15kgt,...

Sikerült lefogynom 15kgt, viszont most egy eléggé fontos esemény volt az életemben és sajnos nem tudtam magamat visszafogni. Meg lehet engedni egy-egy ilyen, , görbe estét, ,?

Figyelt kérdés

Megittam néhány felest, ettem a tortámból is egy kicsi szeletet. Vacsorából csak a húst fogyasztottam el (bunda nélkül, salátával), de hát még az is elég zsíros ugyebár így is.

Mit gondoltok, ez meg fog látszódni az alakomon, mert nagyon hízékony vagyok. Persze , tudom nem lesz azonnal +5 cm zsírrétegem, csak félek, hogy ezzel tönkretettem az eddigi kemény munkámat.


2015. nov. 14. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egy-egy kilengéstől hízik meg az ember,ahogy egy-egy diétás naptól sem fog lefogyni. :) ha folytatod a diétát,nem fog meglátszódni,amúgy is sokan tartanak egy két hetente "csaló napot" . Egy szelet torta és pár feles nem fogja elrontani a több havi munkádat. Egészségedre. :) csak ne heti rendszerességgel csináld meg. De nem lesz bajod tőle.
2015. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kis szelet torta pár feles után? Ez valakinek agörbe este? :D Olvasgattam már fogyás alatt álló emberektől elég sokat, ennél sokkal durvábbakat csinálnak olykor-olykor, attól még lefogynak :) Nekem anno heti 1-2 nagyobb kilengésem volt, mondjuk több okból sem fogytam gyorsan, de azért határozottan.

Ha egyetlen nap nem fogysz olyan sokat, akkor nem történik semmi... Ha nem fogysz aznap semmit vagy ha hízol 3 dekát, akkor sem...

2015. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én heti rendszerességgel tartok egy ilyen napot, mikor bulizok, vagy moziba megyek, nem fogom visszafogni magam. Nem okoz problémát, a hét többi napján diétásan eszek, így nem hízok. :)
2015. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!