Altatás után sírás?

Figyelt kérdés
Nagyon megviselt a tudat is, hogy abortálnom kell a magzatot. Napokig csak sírtam és őröltem magam. A műtőbe is sírva vittek be, amikor felkeltettek a szobába arra emlékszek, hogy vigasztalhatatlanul sírtam vagy negyed órát és még a szobatársamat is felkeltettem. Senki más nem sírt körülöttem akinek ilyesmi beavatkozása volt. Az altató mellékhatása lehetett vagy hogy ennyire megviselt lelkileg?
2021. nov. 17. 06:05
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Szia. Először is sajnálom 🙁

De nem az altató mellékhatása volt. Énis ugyan így voltam. 10.hetes voltam mikor kiderült hogy nem fejlődött és nem volt szivhang. Altatásból mikor felébresztettek énis nagyon sírtam. Nyugtatót akartak adni, de végülis nem kellett. Volt egy aranyos nővérke aki addig beszélt hozzám meg vigasztalt míg abba nem hagytam.

Régóta próbálkoztunk már akkor. Azóta megszületett a fiam. 3hónapos. Probléma mentes terhesség volt. Tudom mit érzel /éreztél. Sok erőt kívánok neked!

2021. nov. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Szia én nem tudom h ez minek a hatása de nálam is ez volt abortusz után.

Missed ab után picivel nyugisabban keltem.

2021. nov. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez teljesen normális ilyenkor, ez ilyen sajnos.


Jobbulást!

2021. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Tipikus tünet, a legtöbb abortuszos nő műtét után sír. Lelki megterhelés, és biztos, hogy az altatás is számít.
2021. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Szia

Őszinte részvétem!


Én is sírtam az abortuszom után. Nem az altatótól van. Mikor műtét előtt felhelyezték a tágítót, akkor is potyogtak a könnyeim.

Mikor intéztem az abortuszt, akkor is mindennap sírtam.


Abortusz után egy évig minden éjszaka sírva aludtam el.


Ha gondolod írj privátot.

2021. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom szeretted volna ezt a terhességet, úgy érthető, hogy megvisel és sírsz, egyébiránt nem igazán jellemző, hogy aki teljesen biztosan abra megy és semmiképp nem akarja azt a magzatot, sírna.. Az inkább megkönnyebbülést érez, nem bánkódik a jó döntése miatt.
2021. nov. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szerettem volna. Napi 1 nyugtatót szedek és próbálok nem gondolni rá, hogy de mégis hogy lehetett volna megoldani stb.. Remélem az idő segíteni fog, mégha lassan is. Meg kell bocsátanom magamnak és el kell fogadnom mást nem tehetek.

Köszönöm, hogy válaszoltatok

2021. nov. 17. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is sírtam, mikor felébresztettek, pedig nekem saját döntés volt az abortusz, a nővér azt mondta ez gyakran előfordul.
2021. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
A helyzet által okozott érzelmi megterhelés az okozója. Semmi köze az altatáshoz.
2021. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!