Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszt mennyi idő lelkileg...

Abortuszt mennyi idő lelkileg átvészelni?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap belém hasít a fájdalom ha eszembe jut, nem is tudom más hogy tud könnyen átlendülni rajta. 3 hete volt de azóta is sírva kelek sírva fekszek, vele álmodok, azon gondolkozok kattog egésznap az agyam hogy hogy lehetett volna megoldani hogy megtudjam tartani. Gyűlölöm és hibáztatom magam néha meg úgy érzem tényleg helyesen cselekedtem.Pszichológus nincs nagyon a közelben nyugtatókat meg nem akarok szedni. Idővel enyhülni fog a fájdalom? Nem fog megszakadni a szívem ha egy kisbabára nézek?
2021. dec. 3. 08:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ezért kérdeztem, sejtettem, hogy nem a te döntésed volt. Pszichológust kellene keresned, ez így nagyon kemény dió lesz segítség nélkül.
2021. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne agyalj rajta kösd lemagad, nincs min agyalni vissza nem fordítható. Én beteg babát vetettem el, így azt mondom könnyebb volt, de azt sajnálom, hogy egészségesen nincs itt, tavaly szeptemberben volt, de még mindig fáj, hogy így megszopatott az élet, és nem lehet itt velünk.
2021. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen kellene pedig pszichológust keresned, mert egyedül nem biztos, hogy fel tudod ezt dolgozni.

Idővel biztos könnyebb lesz, de sokszor vissza is fog térni utána is.

2021. dec. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Keresd fel őket, hátha tudnak segíteni

2021. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egyetlen pillanatig sem bánnám meg, ha el kéne vetetnem, mert egészségi okokból halálos kockázatot jelent rám a terhesség, csak ugyebár otthon még így sem opció az elkötés.
2021. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Én ma tudtam meg, hogy egy csöppség beköszönt. Elég fiatal vagyok még hozzá, és nem tudtam megoldani a védekezést. A párommal az utóbbi isőbe nagyon nagyon sokat voltunk együtt és ez lett az eredménye amit nem kívántunk igazán. Én sem akarok abortuszra menni, mert az egyik az, hogy félek tőle, a másik pedig az, hogy örök életemre ki fog hatni és én nehezen bírom a lelki fájdalmakat. De sajnos én is rákényszerülök a párom és édesanyám miatt, de leginkább a korom miatt. Már most gyűlölöm magam érte legszívesebben meghalnék, de sajnos nincs mit tenni ez ellen. Én is csak azt tudom ajánlani, hogy keress fel egy pcihológust, hogy tudjon rajtad segíteni. Én is ezt fogom tenni. Jobbulást neked :)
2021. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egy hely, ahol ilyen tapasztalat után lehet segítséget kapni:

[link]

2021. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!