Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Miért ilyesztgetik az abortusz...

Miért ilyesztgetik az abortuszosokat hogy nem lehet gyerekük, ha ugyan úgy végzik a műtétet mint a vetélésnél?

Figyelt kérdés
Ismerek olyat akinek 5 vetélése volt, mégis lett utána gyermeke. Van egy barátnőm, akinek volt egy abortusza, és a védőnőnél azzal ilyesztgették hogy nem lehet makd gyereke. De az abortuszt és a műszeres befejezett vetélést ugyan úgy végzik nem??
2022. jan. 21. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
80%-ban csak pszichológiai hadviselés; egy missed ab-os nőt sajnálunk és együttérzünk vele, aki meg önként veteti el, rúgjunk bele még kettőt. 20%-ban azonban van némi alapja, bár a modern eljárásokkal kevésbé, de mivel a méhet a vákuumszívás után kikaparják, előfordulhat hogy okozhat olyan sérülést, ami később ha nem is lehetetleníti el, de megnehezíti a következő terhesség megtapadását. De, ez a művileg befejezett vetélésekre is ugyanúgy érvényes attól függetlenül, hogy nincs annyira kihangsúlyozva.
2022. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ijesztgetik*
2022. jan. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Sosem értettem én sem..
2022. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Az egyest azzal egészíteném ki, hogy a művi vetélést ugyebár muszáj elvégezni, ha úgy tetszik: elkerülhetetlen - míg az abortusz ilyen szempontból egy "felesleges beavatkozás" aka "kívánságműsor" és van, aki sajnos valóban szinte sportot űz belőle.

De tény, hogy az eljárás és a kockázatok azonosak.

2022. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Velem hála istennek nem bántak így, sőt még nyugtatgattak és öntötték belém a lelket. Elég iszonyú az ember lányának egy abortusz, semmi szükség még bele is rúgni, hogy akkor érezze még sz.rabbul magát.

Akik ijesztegetnek egy kétségbe esett lányt/nőt és szemetek vele, azok az emberek olyanok is.

Én Pécsen sokszor sírva mentem haza a nőgyógyászatról, mert szét aláztak az orvosok és kedves aszisztens nők, pedig csak sima vizsgálat meg rákszűrés volt (abortusz egy másik városban volt, ott nagyon rendes volt mindenki).

Kegyetlen szituáció, ami védekezés mellett is előfordul és sajnos emberi hiba, mulasztás miatt is. Gonosz az az ember aki erre még rátesz egy lapáttal

2022. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!