Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhességmegszakítás előtt...

Terhességmegszakítás előtt milyen vizsgálatot csinál az orvos?

Figyelt kérdés
Szóról szóra ha letudná írni valaki azt megköszönném.
2022. jan. 24. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi ultrahangvizsgálat történik, a terhesség megállapítása céljából. Sok helyen vércsoportelemzést is végeznek a kórházi laborban. Az élő terhességről szóló papírral mehetsz a Családvédelmi Szolgálathoz, a védőnői elbeszpélgetésre.
2022. jan. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség megállapítást, hüvelyi ultrahanggal.
2022. jan. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Uhh köszönöm!

Illetve az a másik kérdésem,hogy a Szülészet-nőgyógyászatra menjek vagy a terhesgondozásra?

2022. jan. 25. 09:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Illetve előtte kell elmenni a CSVSZ-hez vagy utána??
2022. jan. 25. 10:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Orvos után kell menned
2022. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj privátba aztán elmondok mindent
2022. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam,hogy először a csvsz-hez kell menni ahova még legelsőnek nem kell igazolás a babáról,és utána kell a doki aztán pedig a második tanácsadásra kell vinni az igazolást.
2022. jan. 25. 19:30
 8/9 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Ahogy írtam, élő terhességről szóló papírral kell menni a CSVSZ-hez, tehát először dokihoz menj a nőgyógyászatra.
2022. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászhoz menj, ő megállapítja a terhességet, utána elmond mindent, és ő ad beutalókat.

Jelenleg teljes vérképet és vércsoportvizsgálatot kérnek (vérvétel és vizeletleadás), ultrahangot és el kell menned a csvsz-hez kétszer. Az első után már kérheted az időpontot a műtétre.

2022. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!