Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A harom darabos antibiotikumot...

A harom darabos antibiotikumot nektek mit mondott az orvos, hogyan kell szedni?

Figyelt kérdés

A doki szerint: vigyem magammal mutet elotti nap es ott kezdjem el szedni.

A csnt-s doktorno szerint mutet elott 3 nappal kezdjem el szedni. Minden nap egyet. A gyogyszertaros is ezt irta ra. Napi 1 szem...

Akkor mi a fenenek mondta az orvos h vigyem magammal ott kezdjem el szedni?



2018. jún. 25. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapsz tágítót a műtét előtt este, akkor a tágító napján egy, a műtét napján egy, majd a műtét utáni napon egy.
2018. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom.
2018. jún. 25. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokféleképpen ajánlják, egyiktől sem lesz bajod. Úgy szedd, ahogy a doki mondta. Mivel az az orvos vállal a műtétért és a szövődményekért felelősséget, aki műt, így illene az ő utasításait követni és nem egy anonim oldalon válaszolgatókét. Félre ne értsd, nem bántani akarlak, csak ilyenkor az orvos szava a döntő, ugyanis nem a védőnő, nem a gyógyszerész és nem az itteni válaszolók fognak megműteni. Nálunk az a protokoll, hogy két szem a műtét előtti napon, egy szem a műtét napján, de ugyanúgy bevett szokás a műtétet megelőző napon, műtét napján, műtét utáni napon 1-1 szem. De mindegy is, a lényeg, hogy kövesd a doki utasításait.
2018. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Zitrocint kaptam. Mutet elott ket nappal kezdtem el szedni, hnap lesz a mutet, az utolso szemet hnap este veszem be. Ezt itt is igy ajanlotta vegul a fonover. :)
2018. jún. 26. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy kaptál választ egy illetékestől. :) Kitartást holnapra!
2018. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!