Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha most jelentkezek be abortus...

Ha most jelentkezek be abortuszra, sorra jutok a 12. hét előtt?

Figyelt kérdés
10 hetes terhes vagyok, és az elején nem volt szívem elvetetni. Mostanra viszont rájöttem, hogy nem bírnám se idegekkel a szülést meg a gyereknevelést, se a fájdalmat, amit szülés közben át kell élnem. Már most egy idegroncs vagyok, hiába akartam rábeszélni magam, hogy ez jó lesz. Hallottam, hogy abortusz előtt próbálnak lebeszélni róla. 2 hetem van addig.

2022. jan. 27. 20:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem. A covid helyzet miatt sem. Most több idő bejutni.
2022. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha elmész magándokihoz talán
2022. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%

Istenem szegény kicsi baba, esélye sincs az életre :(

Pedig hányan vágynak rá…

2022. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Elég necces. Eleve van két elbeszélgetés a Családvédelmiben, a két beszélgetés között el kell telnie 3 napnak talán, de lehet hogy 5-nek, már nem emlékszem. És akkor még a kórházban is kell időpontot kérni, vércsoportvizsgálatot intézni stb. Anno, 2015-ben, mikor én átestem rajta, 5 hetes terhesen mentem orvoshoz, a doki még nem is látott kb semmit. Rögtön elkezdtem intézni a dolgokat, és ígyis a 8. hét eleje volt, mire sor került a beavatkozásra. És akkor még Covid a kanyarban se volt, képzelem mi lehet most.
2022. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha holnap vagy hétfőn egyből el jutsz csvsz-be, kérsz időpontot mindenhova plusz vérvétel/EKG/ műtét akkor lehetséges, de mindenhol jelezned kéne, hogy kifogsz az futni az időből. Bár 12hét 1-2 naposan is megcsinálják, de jobb “sietni”, vagy a te esetedben átgondolni tényleg mit is szeretnél
2022. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Simán meglesz

Nekem másfél hét alatt megvolt.

Nem húzzák az időt

2022. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Ilyenkor adni fognak a kórházba sürgősségi beutalót a vizsgàlatokra.

Holnap azonnal intèzd

2022. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Mivel rövid rutin műtét, és korlátozott ideig elvégezhető, valószínű hamar kapsz időpontot rá. Laborokat is megcsináltathatod addig, amíg a CSVSZ-nél ki kell várnod a megadott időt, asszem 1 hónapon belüli eredményeket elfogadnak, így nem kell 1-2 napos friss vérvételnek lennie (plusz laborra általaban időpont sem kell, mész és jössz, legkésőbb másnapra van eredmény). Abból még baj nem lesz, ha a kötelező procedúrát végigjárod, az utolsó pillanatig meggondolhatod magad, ha mégsem szeretnéd elvetetni. Nem fognak lekötözni a műtőben, mondván, hogy ha már bejelentkeztél, akkor kötelező megcsinálnod.

Remélem, sikerül dűlőre jutnod és érvényesíteni az akaratod, bárhogy döntesz!

2022. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy hét alatt elintéződött. :)
2022. jan. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Én hétfőn voltam az első csvsz időponton. Ekkor már szóltam az orvosomnak, hogy intézzen időpontot.

Csütörtök volt a második csvsz.

Pénteken túl voltam az egészen.

(Labort synlabban csináltattam).

2022. jan. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!