Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Normalis, ha abortusz utan 9...

Normalis, ha abortusz utan 9 nappal elmult a verzesem, majd 3-4 nalra ra ismet jelentkezett?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyire vèrvel? Illetve darabos-e?


Nekem azt mondtàk milor hazaengedtek, hogy 4 napig normàlis ha vèrzek, viszont olvastam neten, hogy màs orvos szerint 2-3hètig is normàlis.


Ha bő a vèrzès vagy darabos menj vissza azonnal az orvoshoz, ha meg minimalis mennyisègű ès nem darabos akkor az szerintem normàlis de, hogy megnyugodj arra is azt mondanàm, hogy menj el dokihoz.


Be tartottad az ab utàni szabàlyokat, hogy miket nem szabad?

2017. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, betartottam. A verzes olyan, mikor feher folyassal keveredik, es pirosas-barnas szinu. Inkabb torlesnel jelentkezik.
2017. okt. 13. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem ez normàlis.

Műtèt utàn nagyon sokat olvastam ki hogy vèrzett volt aki 3 hètig folyamatosan itt az a lènyeg hogy kis mennyisèg legyen csak.

Ha nem fàj ès nincs semmi màs panasz akkor elfog az mùlni nemsokà teljesen.

2017. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mas panaszom nincs. Az este jelentkezett pisileskor, reggel amikor ismet elmentem toalettre akkor torleskor volt kicsit tobb, az ota keves volt a papiron torleskor, tisztasagin pedig 1-2 kis csepp van.
2017. okt. 13. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kicsi csak akkor tènyleg ne izgulj.
2017. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!