Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Eü küret, abortusz után kinek...

Eü küret, abortusz után kinek mikor jelentkezett az elsô menstruáció?

Figyelt kérdés
Pont Egy hónapja volt küretem,mivel csak petezsákot találtak de embro nem volt benne 5hetes terhesen, de menstruáció nem jelentkezett azóta ....31 naposak amúgy a ciklusaim. Semmi jelét sem érzem, hogy meg akarna jönni, pár napja enyhe görcsök néha,de ezen kívül semmi más.Köszönöm a válaszokat !
2013. aug. 16. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
26-28 napos ciklusaim vannak/voltak és a műtét utáni 6. héten jött meg.A 4-5 hetes kontroll vizsgálat körül már volt "mindjárt megjön" érzésem.
2013. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy 5-6 hét múlva fog megjönni, látszott a peteérés az uh-n, ehhez képest a 28-29. napon barnáztam, a 30-on megjött. Amióta elmúlt, folyamatosan barnázok, már vagy 2 hete. Uh-n minden rendben volt, de már nagyon elegem van az egészből. Mérem a hőmet, peteérésnek nyoma nem látszik rajta, holott az előző hónapban tutira volt.
2013. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan 5 hétre jelentkezett.
2013. aug. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 36. napra jött meg a napokban. Egyébként 28-30 naposak a ciklusaim.
2013. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!