Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van, akir rájött hogy jó...

Van, akir rájött hogy jó döntés volt fiatalon az abortusza?

Figyelt kérdés
Aki először bánta, kételye volt felőle de mégis megtette, később miután született gyereke még jobban megbánta vagy megtudott békélni vele?
2022. febr. 4. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Eleve úgy mentem abortuszra, hogy tudtam, ez a jó döntés. Vannak persze mellékes érzelmei az embernek, de ilyenkor a józan észre kell hallgatni.
2022. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Annyira nem voltam fiatal. 21. Nagyon megutáltam,megundorodtam az akkori pasimtól. Örülök, hogy semmilyen módon nem kell szóba állnom vele ,találkoznom se semmi. Nyilván ha máshogy döntök (igazából ő döntött, már volt egy becsusszant lánya)se bánom meg magát a gyereket, de idegileg kilennék az 1000
2022. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
2#es vagyok. Szóval fogalmam sem volt mi legyen, hagytam hogy döntsön ő. Megviselt amúgy,lelkiismeret furdalás stb. Utólag így kellett lennie! Ebben hiszek.
2022. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
Én egy abortuszost ismerek, ő megbánta mert már 10 éve nem jön neki össze a gyerek, lombikkal sem.
2022. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Én is egyet ismerek, akiről tudom hogy abortusza volt, 3 éve nem jön a baba, sehogysem.
2022. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó kettő, olvastátok a feltett kérdést?
2022. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Eleve tudtam hogy jó döntés, bár nem mondom hogy műtét előtt és után nem sírtam el magam egyszer-kétszer. Ami inkább megviselt az nem is maga az abortusz haem az egészségügyi személyzet passzív-agresszív hozzáállása. 22 éves voltam, totál egyedül kellett végigcsinálnom és nem tudtam kihez fordulhatnék segítségért, erre még az orvosok is folyton bunkóztak.
2022. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#1 jól megfogalmazta. Józan ész ezt a döntést diktálta.

Nekem 24 évesen volt, az akkori párommal most is együtt vagyunk, már 13 éve és pár nap múlva születik a várt babánk.

Házasok vagyunk egzisztenciával.

Ésszerű döntés volt, de persze olyan ami azóta is kísért, főleg az új terhesség miatt.

Nem lett volna szabad megtörténnie az egész fogantatásnak :(

2022. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%

Olvastam a kérdést és nem jött rá hogy jó döntés volt, mert azóta nem tud terhes lenni.

Először azt hitte, jó döntés volt de most bánja.

5.

2022. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Halkan megjegyezném, hogy egyáltalán nem biztos, hogy az abortusz miatt nem tud teherbe esni…


Egyébként én úgy mentem abortuszra, hogy egyáltalán nem bántam és kétség nem fért hozzá, hogy jó döntést hoztam. Ezt a mai napig így gondolom.

Több abortuszon átesett nőt is ismerek, egyik sem bánta és nem bánja most sem, hogy a műtét mellett döntött, ellenben hány és hány ember bánta meg az ismerősi/baráti körben, hogy gyereket vállalt. Rengeten vannak, csak ugye ezt nem szokás “reklámozni”, mert egyből máglyára vetnek..

2022. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!