Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Egyből tudtátok ,hogy a nem...

Egyből tudtátok ,hogy a nem tervezett terhességet megtartsátok vagy sem?A döntést megbántátok ?Ért valamilyen megaláztatás a kórházban ?

Figyelt kérdés
2022. márc. 17. 17:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
37%
Igen tudtuk hogy megtartjuk, fel sem merült az abortusz. Nem bántuk meg sőt, azóta kistestvére is van tervezetten. Senki nem volt velem bunkó, a védőnőn kívül senki nem is kérdezte, hogy terveztük-e a babát.
2022. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen tudtuk, hogy nem fogjuk megtartani, hisz nem véletlen védekezünk, hanem azért, mert NEM akarunk gyereket. De mi ezt előre meg is beszéltük, hogy egyikünk sem akar alapból sem gyereket, de ha akarnánk sem tartanánk meg becsúszott terhességet..
2022. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
47%

7 hónapja voltunk együtt amikor terhes lettem. Örültünk neki, pedig nem terveztük. Azóta lassan 3 éves a kicsi, tavaly hazasodtunk össze és nagyon boldogok vagyunk, sosem volt mélypont vagy hasonlók.

Sokaknál azt látom hogy evekig tervezik, már rég házasok stb aztán 1 even belül elvalnak a gyerek utan, vagy nincs türelmük hozzá, veszekedések stb. Szóval szerintem nem ezen múlik.

Senki nem kérdezte, hogy tervetett volt - e.

2022. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
57%
Először el akartuk vetetni, végül mégis megtartottuk, és nem bántuk meg, ő a szemünk fénye.
2022. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem aki nem védekezik, az nyilván úgy teszi, hogy pontosan tudja, mit fog tenni egy terhesség esetén. Úgyhogy nincs kérdés.
2022. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
63%
Egyetertek 5os valaszoloval. Mi sem védekeztünk szóval tudtuk hogy ha terhes leszek biztosan megtartjuk, fel sem merült hogy ne.
2022. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%
Abból még, hogy valaki sajnálatos módon nem védekezik megfelelően, nem következik egyértelműen, hogy meg is akarják tartani. Legjobb barátnőmék lutriztak a megszakításos módszerrel, csak összejött nekik így egy nem kívánt terhesség, nem tartották meg, sőt.. fel sem merült, mint lehetőség, náluk egyértelmű volt az abortusz.
2022. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%

Abból még, hogy valaki sajnálatos módon nem védekezik megfelelően, nem következik egyértelműen, hogy meg is akarják tartani.


Nem is mondtam, azt mondtam, előre tudja, mit fog tenni, hiszen nyilván jól megfontolva nem védekezik, tehát vagy biztosan tudja, hogy emgszüli, vagy biztosan tudja, hogy nem.

2022. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
52%

Fiatal voltam 19 éves amikor terhes lettem. De akkor mar 2 éve együtt voltam a párommal, együtt is éltünk az eleje ota. ( volt saját ház,autó stb. ) megszakítással védekeztünk. ( parom idősebb neki mar “aktuális” volt a gyerekvállalás, de nem került szoba ) Sokkolt amikor kiderült terhes vagyok. Hetekig hol nagyon vártuk, hol azon gondolkodtunk jó döntés e ha megtartjuk. A 12.hettol valami atkattant és utána mar fel sem merült bennünk hogy nem kellett volna. És azóta sem. 12 éve vagyunk együtt és azóta mar összesen 3 gyerekünk van. ( a másodikat 22 évesen, a 3.pedig 3 hónapja 28 évesen szültem )

Nagyon jo döntés volt. Nem bántuk meg :) a kórházban sem volt semmi megaláztatás, pedig fiatal voltam. Mindneki kedves volt.

2022. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
2 gyerekem van ,kettőt terveztünk.A férjem és az én fizetésem kettő gyermeknek ad biztonságot és remélem a továbbiakban is.Én mélyen vágytam még egyre ,nagyon jó volt itthon velük. 2hónapja dolgozok újra. Szopik még a fiam.Most 2éves a kisebbik. A szoptatós fogamzásgátló nekem nagyon bekavart. Rosszul voltam tőle és volt ,hogy hetekig menstruáltam. Védekeztünk óvszerrel ,utána volt 1 2 esetleg amikor megszakításal. Mert hát ez velem nem történhet meg... de igen. Most megtörtént . Szívem szerint megtartanám. De az eszem azt mondja ne. És persze a mázsás súly a felelőtlenségünk miatt.
2022. márc. 17. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!