Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ért valami megaláztatás a...

Ért valami megaláztatás a terhességed/szülésed során az orvosod vagy bárki által?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 13:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem pedig 40 voltam mikor mondtam, hogy öreg vagyok mindenki legyintett, hogy á dehogy.
2021. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Számomra a rendszeres kézzel való tágítás szülés közben volt brutálisan fájdalmas és megalázó. Orvosi utasításra kellett volna négykézláb fordulnom, ahol szintén felnyúlt volna, mintha egy ellő tehén lennék, ezt visszautasítottam, mire nagyon ellenségesek kezdtek lenni velem.
2021. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de hamar továbbléptem az egyiken.


Buszon szóltak be.

20 hetes terhesen, hogy miért ülök a barátnőmmel.. ő akkor 28. hétben volt.

Én totál lefagytam, bedig nem jellemző.

Baràtnőm pedig közölte, hogy a piktogrammok alapján pont a helyünkön ülünk.

Akkor elkezdett rikàcsolni a nő, hogy persze “kislány”, mindketten terhesek vagytok?

28 ő én 33 voltam..

Ő a nagy pocakjàval én a ki púpommal szálltunk le..


Màsikat máig nem hevertem ki.

Egy közeli rokon azt mondta, hogy a férjem nyakára majd leszülöm a 3. Gyereket is, és nem leszek adófizető állampolgàr. Következő mondatban màr potyogtatás szóval utalt a szülésre.

Meg felvesszük az összes csokot meg stb.

Mindent pejoratívan fogalmazott meg.


/ tulajdonképpen nem kéne rosszul éreznem kagam, inkább a rokoni kapcsolat ès az egész szitu bántott, főleg, hogy aki mondta az utálja a gyerekeket, elféltékeny a babaváróra stb ès 20 èvig feketén dolgozott “nagyon adófizetőkènt”/

2021. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Szülés után néhány órával már egyedül is hagytak a babával, csecsemős nővér nem jött be hozzánk mert elvoltunk különítve a covid miatt és nem volt kedvük beöltözni hogy bejöjjenek hozzánk. Éjjel be jött egy ápoló és lekezelően kérdezte hogy miért nem szoptattam még meg a babát és tettem tisztába. Közöltem vele hogy nem mutatták még meg hogy hogyan is csináljam helyesen (első baba). Rám förmedt hogy hát ezeket tudnom kéne magamtól is. Itt már több mint egy napja nem aludtam és nem is ettem semmit sem így erőm sem igazán volt vitatkozni vele. Aztán kiment és hallottam ahogy elkezd engem elhordani mindennek a másik ápolónak. Szomorú hogy nőként semmi együttérzés nem volt benne és segítség helyett inkább csak kioktatást adott. Alig vártam hogy leteljen a 4 nap és jöhessünk haza.
2021. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem, semmi, pedig érzékeny típus vagyok.
2021. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

A buszon rámszólt egy idős néni, hogy húzzam már be a hasam, mert nem fér el. Majd teljes erőből nekipréselt a kapaszkodórúdnak. Azt hittem, megszülök!

Akkor már nagyon nagy hasam volt.


Másra nem emlékszek. Magándokim volt, ő rendes volt végig, és örök hála neki, hogy időben megcsászározott,nem kezdett tágítgatni!!!

2021. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

Igen. Szüleim sokkot kaptak mikor megtudták, hogy várandós vagyok (21 évesen), férjem anyja pedig hisztérikus dührohamot kapott es zsarol mai napig minket ha nem az van amit o akar(mikor mivel). Szerencsére kitett a házból amiben 1 fedél alatt éltünk vele kb.1 hét után, nem érdekelve, hogy várandós vagyok es nem volt hova mennünk, de a férjemmel közös erővel megoldottuk. Azóta ha zsarol sem engedünk neki. Narcisztikus bipoláris zsarnok. Orvosi segítségre lenne szüksége, de nem hajlandó menni.

O folyamatosan aláz ha jon/visszük a gyermekünket hozzá. Mai napig. Pedig a második unokájával vagyok várandós.

2021. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Mar 12 órás Vajudas kozben bejött a főorvos, hogy nem akciófilmben vagyunk ne ordibáljak.

El is vitt műteni. Császármetszés lett. A baba feje nem ereszkedett le, hiába volt teljesen nyílt a méhszáj.

2021. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#8 Fuhh..mondjuk az biztos, hogy nem tartanánk a kapcsolatot egy ilyen után és nem láthatná az unokát. Anyósra gondolok.
2021. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!