Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Van e Magyarországon lehetőség...

Van e Magyarországon lehetőség gyógyszeres terhességmegszakításra?

Figyelt kérdés

Kérdeztem a nőgyógyászomat aki azt mondta hogy Magyarországon nem

legális az abortusztabletta viszont én rá kerestem és elvileg engedélyezett. Valaki tud erről bővebb információval szolgálni? És ha elérhető itt is konkrétan hol?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. máj. 14. 04:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, az abortusz nem altatásban történik. Bódításban nem kell akkora előkészület mint altatásnál.
2022. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%

Legközelebb Bécsben legális.


Az abortusztabletta sokkal jobb megoldás, szinte semmilyen veszélye nincs rád, ellentétben a műtéttel.

A tabletta gyakorlatilag beindít egy “természetes vetélést”. Orvosi felügyelet mellett folyik az egész, de teljesen biztonságos. Ott 9. hétig lehet, van ahol csak 7.


Elképesztő egyszerűen fogadnak, viszont megvan az ára is, 140.000-rel számolj.

2022. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mindeki azt hiszi az abortusz tabletta a leghumànusabb megoldàs, aki csàszàrosan szült az felejtheti is,mivel belső vèrzèst is okozhat, ennek már Ausztriában 4 nő làtta kàràt, ès sajnos elvèreztek..

Csakis annak van a tabletta, aki még nem szült,vagy aki termèszetesen szült. Ès az is korhoz kötött. Ràadasul otthon orvosi segítség nèlkül vergődni se lehet kellemes.

2022. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!