Aki sokat töprengett az abortuszon és végül megtartotta megbánta később?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez is rendszeresen ismétlődő kérdés. Ha megbánták is, kevesen fogják beismerni.

N

2022. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem bántam meg,imádom a lányomat! De ha ujra ott lennék,másképp döntenék. 8 honapos kapcsolatba érkezett, egyetlen egy védekezés nélküli alkalombol. 23 éves voltam,még tanulni, dolgozni akartam,de végül a megtartás mellett döntöttünk. Persze a kapcsolatunk nem birta. 2 éves volt a kicsi,mikor szétmentünk. Egyedül neveltem fel a lányomat. Ennek már 10 éve. Kész kamasz. Megvan mindenünk. Azota férjhez mentem, kertes házba költöztünk,jól élünk,tehát végül jol alakultak a dolgok. De igy felnött fejjel másképp döntöttem volna.
2022. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én ugyan nem tartottam meg. Elvetettem de biztos vagyok benne, hogy megbántam volna, nagyon megszenvedtem szomorú voltam és kerestem egy pszichológust is, de egyáltalán nem voltak adottak a körülmények két évvel késöbb lett babám egy igazán több emberes kis csoda. De megvolt a munkaviszonyom a jogosítványom autom minden amit egy ilyen gyerek mellet nem lett volna lehetőségem megcsinálni. Én nem bírtam volna bizonytalanságba és kiszolgáltatottan élni, és ezek nekem fontosak voltak ahhoz, hogy jöhessen a gyerek.
2022. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2022. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
A baráti körben az egyik csaj hosszas töprengés után megtartotta, mert minden adott volt azon kívül, hogy se ő, se a férje nem akart gyereket. Szeretik a gyereket, együtt is maradtak, de mindketten életük legnagyobb baklövésének tartják.
2022. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem tartanám meg. Ha sokat gondolkodom az ab-on, egyértelmű, hogy nem akarok gyereket.
2022. aug. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 j.cserko válasza:
27%

Ez tipikusan az a helyzet, amit megelőzni könnyebb mint kezelni.

Csak egy kérdés: tehet róla a kisgyerek, ha esetleg az anyja rossz döntést hozott? A képletben ugyanis több áldozat is van, de a legkiszolgáltatottabb az, aki nem tudja megvédeni az életét.

Nem kell nekem esni, ez az én véleményem, meghallgatom a tiéteket is szívesen.

2022. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Sztm ha valaki akkor döbben rá, hogy el kellett volna vetetnie, ha már megszülte az sztm beteg, és akkor inkább adja örökbe úgy jobb lesz mindenkinek!
2022. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Aki örökbeadásról ötletel, az gondolja már végig, hogy mekkora gyűlöletcunamit rántana ezzel a fejére a pár? Nagymama-papa vagy nagynénikék meg a kollégák mit szólnak?
2022. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Az egyik rokonom 19 évesen lett terhes amikor megcsalta az akkori pasiját egy másikkal. Sokat gondolkodott, végül megtartotta és hallgatott, mert a pasija nagyon akarta a gyereket ( ő úgy tudta, hogy az övé), plusz elég pénzes is volt a srác. A gyerek 1,5 éves korában derült ki az igazság, a pasi kidobta őket. A rokonom rég megbánta hogy megtartotta a gyereket. ahogy lehetett lepasszolta hogy bulizni járjon, meg pasizni.

Aztán eltelt pár év, talált egy balekot aki elvette. Ezt a pasit is össze vissza csalta, egy idő itán a pasi is. Évekig külön voltak, de összejártak szexelni. A csaj félt hogy nem talál mást, titokban abbahagyta a gyógyszert, majd terhes lett ( állítólag a férjétől). Fél éves a kisgyerek de már 2x megjárták a kórházat, alultáplált a kicsi, a csajnak nem akaródzik szoptatni, sem etetni normálisan, nem foglalkozik vele sokat, órákat hagyja sírni, üvöltözik vele hogy kussoljon meg ilyenek. Ugyanazt csinálja amit az idősebb gyereknél. Kivéve, hogy már nem rokonok vigyáznak a gyerekre mert nem érnek rá, hanem bébiszitter. Sokszor mondja a csaj, hogy olyanok neki a gyerekek mintha rákos lenne ami folyton visszatér, hiába vágjàk ki.

Kérdeztem hogy akkor minek szülte meg őket? Elvetethette volna, ha teher számára. Hisz gyereket vállalni nem kötelező. " Rossz döntést hoztam". " Nagyon megbántam", meg sírás. Ez volt a válasz.

2022. aug. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!