Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek mi a véleménye a szívhan...

Kinek mi a véleménye a szívhang meghallgatására kötelező kvázi törvénnyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akik annyira jó döntésnek tartják, azok úgy....tudnak gondolkozni?

2022. szept. 13. 22:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
39%
Ez ma csak a kb 6.kérdés a témában 🤦‍♀️
2022. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Választ vártam, nem fej fogdosást. Nem volt kötelező rá kattintanod a kérdésemre.
2022. szept. 13. 22:09
 3/39 anonim ***** válasza:
56%

Ezt alapból hallja az ember a terhesség megállapításánál, nem? Legalábbis nálam mindkétszer benyomta az orvos amikor azzal mentem, hogy hello, lett 1 pozitív tesztem. Azt, hogy kívánt terhesség-e csak később kérdezte.

Amúgy nem látok benne kivetnivalót

2022. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%

Szerencsére nem voltam soha olyan helyzetben, hogy abortuszom legyen..


Egyszer 27 évvel ezelőtt kb azt hittem, hogy babát várok, komolytalan kapcsolatból - (szépen fogalmaztam :D) - tudtam volna ki az apa, de nem tartottam volna meg... de szerencsére nem kellett döntést hoznom... ez a rendelet totál lelkiterror a nőket nézve.. rúgjunk beléjük még egyet.. mily meglepő hogy pasi írta alá...

2022. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem akarok gyereket, odafigyelek erre. Ha megerőszakolnak, az más kérdés. A "hoppsz becsúszott"-ak, majd most talán jobban odafigyelnek.
2022. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
70%
Lelki terror.
2022. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
84%

Baromság.

Érzelmi zsarolás amúgy is nehezen döntőknek, hogy beléjük lehessen rúgni.

Akik pedig már előtte is ésszel döntöttek, azoknál semmit sem befolyásol. Egy kis embrió szívhangtól még nem fogja az ember az egész életét mégiscsak tönkrevágni. Én magam is ugyanúgy elvetetném, ha becsúszna.

2022. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
81%
A döntéshozók játszadozzanak a saját kis himbilimbijükkel.
2022. szept. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
79%

Elmeséltem a férjemnekbezt az új csoda törvényt.


A reagciója egy undor arc volt (kifejezve nem tetszését) és egy nagyon találó hasonlat, miszerint: olyan törvényt nem akarnak bevezetni, hogy elaltathatod a beteg, öreg kutyád de előtte kötelező még labdázni egyet vele?


Szerintem találó.

2022. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
45%

"Ezt alapból hallja az ember a terhesség megállapításánál, nem?"



Nem.

2022. szept. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!