Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kinek mi a véleménye a szívhan...

Kinek mi a véleménye a szívhang meghallgatására kötelező kvázi törvénnyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Akik annyira jó döntésnek tartják, azok úgy....tudnak gondolkozni?

2022. szept. 13. 22:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy picit túl van fújva. Most őszintén. Hogyan lehet bizonyítani, hogy az orvos valóban meghallgattatta veled a szívhangot? Csak egy aláírás, hogy megtörtént és kész. Valamirevaló orvos senkit nem fog kínozni ezzel, aláíratja a papírt, az abortuszra váró nő meg nem fog azzal haknizni, hogy nem hallotta, hogy baja legyen ebből esetleg bárkinek is. Ennyi. Látszat tevékenység arra, hogy ez a gusztustalan banda villogtassa, hogy bármit megtehet az emberekkel.

Normál esetben egy nő pontosan tudja, hogy egy életet vetet el és éppen elég nehéz lélekkel teszi amit tesz.

Ha fogamzásgátlási módszernek használja valaki az abortuszt és sorozatosan megjelenik ilyen beavatkozáson, annál viszont egyetértek vele!

2022. szept. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
87%

Én már várom a törvényt, hogy a kakára mosolyognom kell, mielőtt lehúzom a wc-n... -.-

Milyen baromságokat tudnak még ezek a hímtagok kitalálni?

Azt hittem a középkorosdi az ispánokkal meg vármegyékkel után már nem jöhet lejjebb más.

És mégis!

Hihetetlenek!

A halálböntetést nem akarják véletlen visszahozni?

Mondjuk azzal legalább tudnék egyet is érteni sok esetben.

2022. szept. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
82%

Én jobban tartok attól, hogy melyik éjszaka írnak még át rajta komolyabb dolgokat. Ez szimpla érzelmi terror, az ember nem úgy ugrik be egy abortuszra (nagy százalékban...), mint ahogy a mekibe mész egy sajtburgerért. Előtte rengeteget agyal az ember, mérlegel, hogy mi a jó (kevésbbé rossz) döntés. Vajon megtartsam? Mi lesz, ha ezek után többet nem esek teherbe? Vajon ő az én babám? Stb... rengeteg élethelyzet van, amikor az abortusz a "legjobb" döntés a sok rossz döntés között. Nem csak erőszak esetén, van, hogy életed szerelmétől csúszott be a baba, de mégsem tudjátok megtartani, mert csak, ezer oka lehet. És ott ültök, és meg kell hoznotok életetek legnehezebb, legszörnyűbb döntését, és sírtok és utáljátok magatokat... és akkor hallgasd még meg a szívhangot is, mert egy vén faszi ezt kitalálta éjjel...

Persze lehetne jobb felvilágosítás (sok ember, nem csak fiatal, azt se tudja, hogy működik a teste), lehetne hozzáférhetőbb és olcsóbb az óvszer és társai, de neeeeeeeeeeeeem, hallgasd meg a szívhangot anyukám attól majd megtanulod...

2022. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk nekem is előbb kapcsolták be a szívhangot, utána kérdezték, hogy ennek most örülünk-e, de ettől még undorító dolognak tartom ezt a törvényt.

Ezzel még több nőt hajszolnak szülésre, akik majd a kert vegéven, az udvari pottyantósban szülnek, és megölik a nem kívánt és titkolt babájukat.

A valódi segítség a megfelelő felvilágosítás lenne, a védekezés támogatása, valamint a megszületett gyerekek normális ellátása. De a kormánynak csak addig fontos egy gyerek, míg meg nem születik.

2022. szept. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem vihar a biliben. Javítsatok ki, ha tévedek de, úgy tudom eddig is megvártàk a szívhangot az abortusz előtt. Előbb nem csináltàk meg a beavatkozást, hátha magától elmegy. Lényegében eddig is úgy működött, ahogy most jogszabályba foglalták. Ha szigorítanànak még rajta ,az természetesen dühítő lenne, illetve az is ha konkrétan arra kényszerítenek bárkit h a szívhangot hallgassa. Bízom benne, hogy erről szó nincs.
2022. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a meglwvő szívhang eddig is feltétele volt az abortusznak, de a jogszabály kitér arra, hogy az orvosnak közelessége igazolni, hogy a szívhangot megmutatta a kismamának
2022. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
85%
16# Hát ez viszont tényleg szánalmas és felesleges.
2022. szept. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen felesleges módosítás. Eddig is szivhanghoz kötött volt az abortusz. Én is meg hallgattam a szívja gót mert arra a dokira nem tartozott a tervezett abortusz aki vizsgált. Csak egy papír kellett tőle h van szivhang. Ettől még nem gondoltam újra a döntést amit már egyszer meghoztam
2022. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
15%

Azoknak nem árt,akik fogamzásgátlónak használják az abortuszt.


Sokan eddig azt hitték,ormótlan sejtcsomót vetetnek el. Mert elhitették velük liberális hangok.


Most majd koppannak,hogy az embriónak,keze,lába,feje meg szívhangja van!!!

2022. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
63%
19. Semmi nem változott. Így is egy max pár hetes sejthalmaz az abortálandó időn belül. Valójában addig az, amíg a méhen kívül semmiképp nem maradna életben.
2022. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!