Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a menete és meddig van rá...

Mi a menete és meddig van rá lehetőségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy nagyon rossz kapcsolatból léptem ki. Nárcisztikus és bántalmazó társtól.

Szakítás után kiderült, hogy állapotos vagyok. 4ik napja késik, 2 pozitív teszt is van.

Nem szeretném megtartani a babát. Az oka az, hogy egyedül nem tudok 3gyereket felnevelni sajnos (van már 2 mástól). Sosem döntenék így ha nem lenne muszáj.

Illetve nem szeretném ha egy életen át hozzáláncolna és további lehetőséget adnék bántalmazásra.

Mi a menete az elvetetésnek illetve mennyi időm van rá? Összegben ez körülbelül mit fog jelenteni?

Nagyon köszönöm a segítő kommenteket.

A rosszindulatuaknak annyit kívánok hogy soha ne legyen ilyenben részük.


2022. nov. 10. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
12. Hétig. Menj minél előbb orvoshoz.
2022. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Itt le van írva elegsok infó. Mielőbb menj el terhesség megállapításra, ott pedig jelezd, hogy nem szeretnéd megtartani és mindent el fognak mondani neked.

2022. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
2022. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

De őszintén, ha olyan rossz volt az a kapcsolat miért feküdtél le vele? és pláne védekezés nélkül?


12. hétig tudod elvetetni a babát, úgyhogy siess mert nem 1-2 nap elintézni

2022. nov. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Kb 40.000Ft
2022. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

"A terhességmegszakítás kiszabott díja 41 667 Ft, de számos speciális eset van, amikor ennek csak egy kisebb részét vagy egyáltalán nem kell fizetni. Ilyen eset például, amikor bűncselekmény miatt kerül sor a terhességre. De épp így nem kell annak se fizetnie, aki szociális intézményben él."


Forrás: [link]

2022. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es, hogyha olyan rossz a kapcsolat, szerinted érdekli a férfit, hogy a nő nem akarja?


Ne legyél már ostoba, kérlek!

"Jár neki a szex" - értsd: erősebb vagyok, akkor is megd...lak, ha nem akarod.

Vagy zsarolta - pl a gyerekekkel.


Exem szerint is járt a szex... kedves felfogás, tényleg, és kedves módszer, amivel elérte.


Csak én pl kiléptem rögtön, de van aki nem tud sajna azonnal.

2022. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!