Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi lesz ha kicsúszok az időből?

Mi lesz ha kicsúszok az időből?

Figyelt kérdés

Rettegek, hogy lekésem a megadott heteket.

11 napja késik. Nagyon erős pozitív a teszt. Nem tudom megtartani a babát.

Vistzzont 5napja próbálok időpontot kérni vizsgálatra eddig kis sikerrel.

Dabas a körzeti nekem. Ők folyamatosan átküldenek a Délpesti kórházban ahol nem fogadnak mert nem tartozik sűrgős kategóriába.

Ha így haladok , kicsúszok az időből.

Mit javasolnátok?


2022. nov. 16. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

12. hétig lehet abortuszt kérni, még nagyon messze vagy attól, hogy kicsússz az időből. Első körben nőgyógyász kell, hogy megállapítsa a terhességet és a nőgyógyász járóbeteg ellátáshoz nem kell beutaló, menj be oda, ahova körzetileg tartozol.


[link]


A beteg orvosi beutaló nélkül jogosult igénybe venni a szakorvosi rendelő által nyújtott

bőrgyógyászati,

nőgyógyászati és gyermeknőgyógyászati,

urológiai,

pszichiátriai és addiktológiai

fül-, orr-, gégészeti, valamint csecsemő- és gyermek fül-orr-gégészeti,

szemészeti és gyermekszemészeti,

általános sebészeti és baleseti sebészeti,

onkológiai

2022. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Gyereked😁

Amúgy nem vagy még kicsúszva egyáltalán. Úgyis csak akkor tudsz bármit kezdeni, ha a doki igazolja az élő terhességet, vagyis van szívhang, ami még csak mostanában lesz.

2022. nov. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én eddig csak olyan esetekben hallottam kicsúszásról, amikor tök igénytelen volt az anyuka magára, és hosszú hetekig fel se tűnt neki, hogy késik egyáltalán. Szerintem más esetben nem fordul elő ilyen, hiszen azért van idő.
2022. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem fogsz. Egyelőre még szívhang sem lenne, úgyhogy ráérsz. Sétálj be a körzetes nőgyógyászatra, és várd ki a sorod.
2022. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a kommenteket.

Teljes mértékben igazatok van. Csak túl aggódom. Mint mindig minden mást is. Aggódok és félek.

Köszönöm a nyugtató kommenteket

2022. nov. 16. 18:11
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

A körzeti orvoshoz menj, sztk, Dabas , nőgyógyászat.

Vagy mehetsz magánba is.

Az orvosnak szólj hogy nem szeretnéd megtartani a babát így ő úgy fog téged tovább küldeni családsegítőhöz stb

Az abortusz a Délpestiben lesz

2022. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Ennyit erről én meg évek óta küzdök a babáért aki szeretne babát neki nehezen jön össze aki keg nem annak.egybol vagy véletlen jön össze
2022. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7-es, mondjuk pont senkit nem érdekel, hogy teherbe akarsz esni. Nem kell ezt a fórumtémát látogatni, ilyen egyszerű.


Nekem sem lehet gyerekem, mégsem rúgok bele abba, aki valamilyen okból abortuszra kényszerül.

2022. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!